Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon elszoktát...

Társkereső oldalakon elszoktátok olvasni a másik leírását, fontosnak tartjátok? Vagy csak a képekre mentek rá?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme részletekbe menően kitölteni az adatlapom, vagy több soros bemutatkozót írni. Nyilván a 0 karakter sem túl előnyös, de én például nem nagyon szoktam elolvasni a hölgyek leírását, csak 1-2 dolgot, ami pl kizáró ok. Pl dohányzás nálam tabu, de a keresőt meg eleve betudom állítani úgy, hogy azokat kiszűrje.


De az ilyen szövegek engem nem érdekelnek, hogy megértő társat keres, aki független, önálló, érzéki, stb. Vagy hogy van 2 kutyája, cicája, csincsillája, akármije. Vagy hogy a barátai, ismerősei elmondása szerint ő egy milyen ember.


Szóval mennyire fontos szerintetek egy jó bemutatkozás, érdekel ez bárkit, vagy tényleg kell?



2020. jún. 15. 10:52
 1/7 anonim válasza:

1, max két sornál többet nem érdemes írni a bio-ba. Rövid, frappáns és érdekfelkeltő legyen.

A többiről meg majd chaten dumáltok.

2020. jún. 15. 11:32
 2/7 anonim válasza:

Nekem mindég rendesen ki volt töltve a lapom, még tinderen is igyekeztem összetett kerek mondatokat alkalmazni, könnyed és vicces stílusban, természetesen.


Számomra nagyon fontos, hogy mi van az adatlapon, baromi jó indulási alapnak. :) És ne értsétek félre, nem az a lényeg, hogy regényt írjon az ember magáról, hanem az effort, hogy törődött azzal, hogy valamiféle minimális képet kapjon az aki ezt elolvassa. És ezt nem a "kor" mondatja velem, így vélekedtem 1X, 20 éve is. :)

2020. jún. 15. 13:09
 3/7 anonim válasza:

Nekem is nagyon fontos, hogy mi van a férfi adatlapján. Mivel fontos számomra a kreativitás, humorérzék, intelligencia, ezek pedig már egy adatlapon is megnyilvánulhatnak, mindig megnézem, mit sikerült iderittyentenie az illetőnek. Lehet bármilyen döghelyes, de ha valami bénaság, döcögős fogalmazás vagy két szó van az adatlapon, az első benyomás nem lesz túl kedvező. Persze még innen is lehet valami, ha az első 1-2 levelet sikerül ötletesen megfogalmaznia, adok neki esélyt. De nekem egy kreatív és vicces szöveg volt a bemutatkozásom, így megkönnyítettem a férfiak (egy részének) a dolgát, az első levelükben tudtak rá reagálni - ha akartak. Ha valaki kihagyta a lehetőséget és ehelyett valami sablonnal indított, hát a hajam égnek állt tőle. Meg azoktól, akik egyértelműen el se olvasták a bemutatkozást.

Miután az adatlap (is) egy szűrő, kérdés, hogy milyen igényeid vannak nők terén. Tanult nőt szeretnél vagy mindegy, mi van a két füle között? Utóbbi esetben te is írhatsz olyanokat, hogy van három csincsillád és szereted a málnafagyit.

2020. jún. 15. 13:56
 4/7 anonim válasza:
Számomra kicsit személytelennek tűnnek ezek a néhány mondatos vicces leírások (meg a vicceskedő, modoroskodó chatelős dumák is) Lehet, hogy nincs igazam és általánosítok, győzzetek meg, de valamiért ezt érzem 🤷 Mivel indítsak beszélgetést? Nyilván nem sablon dumával, ahogy előttem is írták, hanem kreatívan. Félreértés ne essék, életemben úgy beszélgetést nem kezdtem, sem írásban sem élőben, hogy "szia Mizu?, Hogy vagy? Mi újság?" és társai. (Mi az, hogy mi újság? Mintha lenne előtörténete a sztorinak. De hát bármit mond az illető, az számomra újdonság lesz, hiszen nem is beszéltünk korábban 😅) Viszont én nehezen nyílok meg 2 mondat után, márpedig a társkeresők futószalag-szerű felépítéséből adódóan, ha nem sikerül az első 5 percben bebizonyítanom, hogy mekkora nagy arc vagyok, akkor sokak számára máris érdektelenné válok. Én könnyebben vagyok vicces és spontán azokkal, akikkel régóta ismerjük egymást, mert ott nem kell bizonyítanom. Visszagondolva egyik kapcsolatom sem így kezdődött🤔 Az elején mindig valami banális dologról volt szó, egyikőnknek sem kellett jopofiskodni
2020. jún. 15. 16:25
 5/7 anonim válasza:

Az lemaradt, hogy attól függetlenül el szoktam olvasni a leírásokat😁

4-es voltam

2020. jún. 15. 16:27
 6/7 anonim válasza:
Nyilván elolvasom. Sokat elárul az adott emberről - nem is feltétlenül az, amit ír, hanem ahogyan írja. Amiket például a kérdésben említettél, azok pont nem érdeklik a kutyát sem, ebben igazad van. Épp ezért indulsz előnnyel, ha valami egyedibbet tudsz beilleszteni oda. (Bár a te esetedben már fél siker, hogy megtanultál helyesen írni. Ez is ritka kincs manapság, sajnos.)
2020. jún. 15. 20:56
 7/7 anonim válasza:
Ha fiatal vagy lehet hogy jó, ha már középkorú, akkor mindegy mit írsz. Többgyerekes leharcolt romok 10-15 évvel fiatalabb férfiakról álmodoznak és ha lehet azok is orvosok legyenek. Vicc az egész.
2020. jún. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!