Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányba két tipus jön be, te...

Lányba két tipus jön be, te melyik vagy ?

Figyelt kérdés

1. 40-45 Kg, falat popsi, talán semmi cici.

2. 60-80 kg, DE !! min G melltartókosár, óriási lengedező mellekkel

Barátság extrákkal a cél.

Normális, nagyon kedves, kultúrált 48é férfi vagyok



2020. jún. 17. 03:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ó, a fenébe, hogy a kettő közt van a súlyom. :/
2020. jún. 18. 14:20
 12/15 A kérdező kommentje:

Na jólvan, megy a kostólgatás rendesen, köszi.

Egy dolgot felejtetek el, hogy a nők mit is akarnak ?

Külsőben a "sportos" pasit, ez mit is jelent pontosan ? Mindegy, egy a lényeg, hogy ők is meghatátozzák sokszor, hogy hogy nézzen ki a pasi.

De ha, mint mondjuk én most itt, leirtam milyen lány vonz külsőleg, azt egyből lekostóljátok.

Nem is értem, de most komolyan, miért olyan nagy probléma ez ?

Azért mert a lányok 7a%-a kb küzd súlyproblémát magyaráz be magának ? Vagy kicsi mellet ? Hagyjuk már. Azt hiszik hogy ha kés alá fekszenek a mellükkel, attól jobb lesz.

Hát elárilom a titkot kedves lányok, nagyon taszitó egy szilikon mellet fogdosni, persze poló alatt szép a látvány, talán !!!, de levetközve, hanyatt fekve, vagy doggyban nézzétek már meg a megcsinált melleket. Ha az valakinek vonzó, hát egészségére, mert egyáltalán nem az, csak nem illik igy reagálni ? Nem hát, de attól még igy van.

Minek álszentkedve "hasraesni" tőle, közben meg abszolút nem kivánatos, mint mondtam, max poló alatt.

2020. jún. 20. 05:50
 13/15 anonim válasza:
Nézzétek! Hát nem aranyos? Csóri csak azért szexista hogy ne legyen szilikon melle néhány lánynak. Egy igazi hőssel van dolgunk... 🤣
2020. jún. 20. 06:40
 14/15 anonim válasza:

70 kg, A kosár

mindig is tudtam, hogy rossz a kombó

2021. ápr. 22. 16:13
 15/15 anonim válasza:

Egyik sem. :(((


Egyébként a 2. kategória milyen popsival rendelkezzen? Azt nem írtad. :(


És milyen egy 40 vagy 80 kilós nő? Nincs magassága?

2021. ápr. 22. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!