Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Instagramon írtam egy kamu...

Daveed18 kérdése:

Instagramon írtam egy kamu fiókkal egy lànynak aki nagyon tetszik, egy suliba jàrtunk règebben, kèrdezte ki vagyok, de nem mondtam el neki, azt mondta nekem emiatt feljelent a rendőrsègre van okom fèlni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 15:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kell tudni 2hónappal ezelőtt írtam rà, ès ma ráírtam újra hogy hamarosan elfogom mondani neki ki vagyok, ès neki ez nem tetszett, és fel akar jelenteni..nagyon fèlek..kèrlek segítsetek!
2020. jún. 25. 15:59
 2/13 A kérdező kommentje:
A kamu fiókot töröltem, miutàn azt írta hogy feljelent a rendőrsègre. Jól tettem?
2020. jún. 25. 16:01
 3/13 anonim válasza:

Bírom az olyan embereket, akik nagyon nem a fejükkel gondolkodnak!

Ha annyira tetszik neked, akkor miért nem vállalod fel az arcod?


Még akár jól is elsülhet a dolog!


A kérdésedre válaszolva, a rendőrségnek a legkissebb problémája is nagyobb annál, hogy egy 13 éves kisfiú, aki a gatyájában hordja azt a testrészét, amelyel gondolkodik, unatkozik, és butaságokat írkál a neten.

2020. jún. 25. 16:06
 4/13 anonim válasza:

Hiába megy a rendőrségre, nem tud feljelentést tenni, mert sem bűncselekményt, sem szabálysértést nem követtél el.


Egy jó tanács. Teljesen felesleges a kamu profil, mert a végén úgyis kiderülne hogy te vagy, ha pedig nem jössz be neki akkor felesleges ezt erőltetni.


Ha tovább írogatsz neki, akkor viszont zaklatás miatt tud majd feljelentést tenni.

2020. jún. 25. 16:07
 5/13 A kérdező kommentje:
17èves vagyok, azèrt írtam neki kamu profilal, mert nem voltam elèg magabiztos hogy felvállaljam magam..
2020. jún. 25. 16:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsègeteket, bízzom benne hogy nem lesz baj ebből.
2020. jún. 25. 16:10
 7/13 anonim válasza:
Nem lesz baj, csak valjad be neki, hogy te vagy az!
2020. jún. 25. 16:21
 8/13 anonim válasza:
Hát én most már inkább nem mondanám el hogy a kamuprofil is te voltál, mert rontaná az esélyeidet rendesen...
2020. jún. 25. 16:23
 9/13 anonim válasza:
Creepy vagy öreg, állj elé és mutatkozz be neki tisztességesen.
2020. jún. 25. 16:31
 10/13 anonim válasza:
Én sem mondanám el, hogy én voltam a kamu profil akit fel akart jelenteni..
2020. jún. 25. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!