Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mesés lány Győrben (szombaton)...

Mesés lány Győrben (szombaton), a Tescoban. Vajon rádtalálok?

Figyelt kérdés

A mai napon (06.27) megláttam egy gyönyörű lányt, aki valószínűleg az édesapjával(?) vásárolt a Tescoban, a Decathlon mellett Győrben (Királyszék út). 17 óra körül jártunk arra mi is, akkor láttam meg először. Egy kicsit szemeztünk is, szóval lehet tudni fog létezésemről. Igazából csak rá szeretnék találni és beszélgetni vele. Gondoltam megírom itt ezt az üzenetet, hátha észreveszi és magára ismer. 170 cm körül volt, szerintem 16 éves, azt hiszem szőkésbarna(?), világoskék rövidnadrágban volt. Ha magadra ismertél, akkor kérlek mindenképp jelezd felém! :)


E-mail: dawehappy@gmail.com

17/F



#Tesco #keresés #2020/06/27 #elbűvölő természet #decathlon mellett #fallinlove
2020. jún. 27. 18:27
 1/3 anonim válasza:

Tudod, erre szokták mondani, hogy a pillanat az elillan. Ha ilyen történik veled menj oda gondolkodás nélkül.

Azért kívánom neked, hogy megtaláld.

2020. jún. 27. 18:31
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan, viszont az az igazság, hogy én is a családommal voltam kint, meg Ő is az édesapjával. Eléggé különös szituáció lett volna. :D
2020. jún. 27. 21:55
 3/3 anonim válasza:
sikerült megtalálni a csajt
2020. dec. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!