Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ki érez néha szintén...

Lányok, ki érez néha szintén így, mint én?

Figyelt kérdés

Sokan vannak, akiknek egyszerűen soha nem jön össze a párkapcsolat (vagy hamar véget is ér). Vannak nők, akik akár 25-30 évesen is még szüzek. Vannak, akik ágyról ágyra járnak, be akarják tölteni az űrt, amit akkor éreznek, ha x idő óta nem szexeltek (egy vonzó idegennel). Sajnos ők a lyukas hordót töltögetik.


Nyilván van olyan, aki pontosan arra vágyik, és amúgy jól érzi magát, neki tényleg csak a fizikai részt kell megkapnia. De a többség talán azt sem tudja; mire van szüksége.


Én rájöttem, hogy nekem mi az, ami hiányzik. (Legdurvább az, amikor párkapcsolatban vagy, és ott nem kapod ezt meg. Hiába van szex, mégsem olyan) Ami nekem hiányzik, az nem más mint az intimitás.

Még csak nem is kell hozzá a szex (azzal nyilván mégjobb). Hanem gyengédség, fizikai kontaktus, simogatás stb. Nagyn előnye, hogy aki eddig szűz volt, emellett nem kell lemondania az ártatlanságáról, mégis feltöltődik a lelke.


Ti ezt hogy gondoljátok? Írjátok oda, hogy a fenti tipikus esetek melyikébe tartoztok bele. Kort is írhattok



2020. jún. 29. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Én csak arra vágyom, hogy valaki döngessen meg keményen, az sem baj, ha nem tisztel
Van benne valami, de bizony nekem kell a szex, és meg is kapom
Én is így érzek. Kérdező, szerintem mi egy húron pendülünk
Szűz vagyok, de nagyon vágyom az intimitásra. A szex még várjon magára.
El sem hiszem, hogy ezt egy férfi írta ki. Mi a telefonszáma?! :D
26 szavazat
 1/9 anonim válasza:

"Sajnos ők a lyukas hordót töltögetik."


Gondolom,vagy egy csavo,aki 10/2-es csajokat dugokat.:)

Sird ki magad itt,ha segit.Ha nem lennel toketlen,akkor szereznel magadnak csajt,itt ugy sem erdekel senkit,hogy mi bajo:D

2020. jún. 30. 00:30
 2/9 A kérdező kommentje:
0:3
2020. jún. 30. 00:33
 3/9 A kérdező kommentje:

0:30-as!

Egyrészt nem szoktam sírni, másrészt nem 10/2, hanem 2/10.

2020. jún. 30. 00:33
 4/9 anonim válasza:
Aki az elsore szavazott dobjon egy privatot
2020. jún. 30. 14:45
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, pontosan erről beszéltem... (14:45, ez nem ítélet volt, ne vedd magadra!)

Engem intellektuálisan is társ típus, 3. , 4., 5., opciót megjelölő hölgyek privát üzenete tenne boldoggá.

2020. jún. 30. 23:37
 6/9 anonim válasza:
Te csak kihasználnád egy naív lány szerencsétlenségét. Legyen jó ronda, még az sem érdekel, csak a p.nája legyen szép! Tipikus kotsog "pasi" vagy!
2020. júl. 3. 07:26
 7/9 A kérdező kommentje:

07:26-os!

Meg mi ez a szexista szöveg, hogy kotsog pasi??


Tudod mi az, hogy kihasználás? Amikor udvarolnak valakinek,lefektetik,aztán többé a telefont se veszik fel neki. Gondolom veled ezt tették, mert ittasan keresed a szerelmet.


Légyszíves, és nem rajtam kitölteni a bosszúvágyadat.

1) Egyrészt én nem szexről beszélek

2) másrészt nem használok ki senkit sem

3) mindig korrekt vagyok, és őszinte.

2020. júl. 3. 08:55
 8/9 anonim válasza:

A válaszolókat elnézve...

Maradok egyedül 😂

Csak végre találna már mindegyik a r*banc/gigolo foltjára és akkor felszabadulnának az érzelmi és intellektuális beállítottságú pasik/nők, hogy ők is megtalálják a saját foltjukat XD

2020. júl. 3. 14:28
 9/9 anonim válasza:
Hát valóban nem sok érdemleges válasz érkezett. Meg inkább a kérdezőt próbálják oltogatni, mintha nem lenne jobb dolguk.
2020. júl. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!