Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Üdv! Van olyan fiatal 16-23...

Üdv! Van olyan fiatal 16-23 év közötti roma/cigány származású hölgy aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Fiatal,vékony,csinos nővel szeretnék ismerkedni. Emellett legyen intelligens, lehessen vele társalogni.


23 éves, jómódú, tanult férfi vagyok. Többit privátban :)



2020. júl. 1. 08:42
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Ennyi rasszista fajankót! Miért kell bántani a kérdezőt meg a sok sértegetésre kifakadt csajt? Rengeteg normális cigány, és hülye magyar van, és rengeteg hülye cigány meg normális magyar van. Nem az ember etnikumától függ a személyisége és az intelligenciája. Ti vagytok rá a beszédes példa...

Érdemes lenne megtanulni sztereotípiákon túlmutatóan gondolkozni.


Egy magyar lány

2020. júl. 3. 01:07
 12/22 anonim válasza:

16#

Változatlanul buta sztereotípiákban gondolkozol...


Semmit nem tapasztaltam a való világból?

"Apuci" egy erőszakos tuskó, akitől majdnem egy évünkbe telt megszabadulni anyával, és olyanokkal fenyegetett minket, hogy ránk robbantja a házat (szintén magyar mellesleg). Bujkáltam már előle az utcán fényes nappal. Aludtam már olyan lakásban hetekig, ahol nem volt bejárati ajtó. Fagyoskodtam. A szemem előtt haltak meg rokonaim hosszú betegségben. Éveken keresztül én magam is orvosokhoz jártam. Támadtak már meg. Rúgták rám az ajtót éjszaka. Volt már olyan, hogy elveszítettem a holmijaim 90%-át. Tapasztaltam korrupciót, hivatali visszaélést, és molesztálást. Nem egy rózsaszín léggömbből osztom az észt.


Zaklattak már cigány srácok is. Volt, hogy egy négy tagú társaság meg is akart verni, mert nem tetszett nekik az öltözetem.

De nem vagyok olyan síkagyú, hogy az alapján a 20 alul művelt tuskó alapján ítéljek meg több ezer embert, akik eddig az utamba akadtak. Ennyi erővel simán mondhatnám azt is, hogy az összes magyar gyökér, mert több idiótával találkoztam, mint normálissal. Igazságos lenne? Nem. Akkor, ha cigányokról van szó, miért van annak gondolva? Ez olyan, mintha a nácik viselkedéséért büntetnénk az összes német származású embert. Irracionális.

2020. júl. 3. 01:41
 13/22 anonim válasza:

#17 legyen igazad.

Még mindig állítom, hogy fogalmad sincsen a cigányságról. Te csak fújsz egy jól begyakorolt libsi maszlagot, mert éppen ezzel etették meg a kis buksidat.

De mint írtam, gyere és nyugodtan körbemehetünk a cigánytelepen fényes nappal.

Gyanítom soha életedben nem találkoztál még cigányokkal, csak írtál valamit mert kötelességednek érzed hogy kiállj az "elveidért"

Klasszikus eset, nem te vagy az első nyugi.

2020. júl. 3. 01:51
 14/22 anonim válasza:

#18

Szórakoztató, ahogy gúzsba kötnek az előítéleteid.

Nem etettek meg semmivel, az ismeretségi körömben is azt a követ fújják, mint te.

Olyan városban lakok, ahol a lakosság jelentős része cigány, napi szinten összefutok velük az utcán és a boltban. A szomszédságom nagy részét is ők alkotják, - nem vagyok hajlandó az ordenáré szomszédaim alapján megítélni mindegyikőjüket - de ha neked kényelmesebb az alfeledből szemlélni a világot, "aki mást mond, mint én, az úgyis csak kitalál dolgokat", akkor nem velem van a probléma. Ennek a pszichológiai jelenségnek van egy neve is: megerősítési torzítás.

2020. júl. 3. 02:05
 15/22 anonim válasza:
Harminc feletti fehér férfiként a való világból: osztom a 15-ös véleményét. Ő és a roma hölgy voltak eddig csak értelmes hozzászólók.
2020. júl. 3. 02:59
 16/22 anonim válasza:

Azért kicsit árnyaltabb a dolog. Nem gxűlölök minden cigányt, csak fenntartásiam vannak, mert a náluk sokkal nagyobb arányban fordulnak elő a putrilakó bűnözők ( ez van magyarból is, de lényegesen kevesebb). Azért mert valaki cigány még nem kell kapásból lenézni, nekem van egy csomó jóravaló ismerősöm közülük.

Viszont ha tényleg általánosítunk (amit kell ha egységesen akarunk beszélni a cigányságról) akkor az lesz a vélemény hogy putrilakó bűnözök, mert azok alkotják a többséget.

2020. júl. 3. 05:43
 17/22 anonim válasza:
A cigányoknál is van undorítóbb,aki magyar létére a seggüket nyalja🤢
2020. júl. 3. 05:46
 18/22 anonim válasza:
A nagy libsik, akik megalapozatlanul az összes bűnöző miatt sajnálkoznak, hogy hogy lehet ilyet mondani rájuk... de szerintem ha valaki mindkét oldalt reálisan látja az nem baj. Ha meg te csak az egyiket (seems like you are in the "I hate cigány" club) akkor meg se szólalj mert legalább olyan rossz
2020. júl. 3. 06:16
 19/22 anonim válasza:
Akik szidták itt a roma származású lányt,azoknak magukkal van bajuk igazából. Megkezdődött a libsizés. Nem tudom ebből a kérdésből ezt honnan szűrtétek le de oké,legyen igazatok. Úgyis csak a saját gondolataitokat halljátok meg,mert meg akarjátok védeni magatokat a további szenvedéstől,amit a hamis én okoz. Jó őrlődést a beszűkült világotokban!
2020. júl. 3. 11:59
 20/22 anonim válasza:
Ha kicsit tovább olvastad volna és nem álltál volna meg a libsinél, akkor értenéd miért írtam
2020. júl. 3. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!