Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Üdv! Van olyan fiatal 16-23...

Üdv! Van olyan fiatal 16-23 év közötti roma/cigány származású hölgy aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Fiatal,vékony,csinos nővel szeretnék ismerkedni. Emellett legyen intelligens, lehessen vele társalogni.


23 éves, jómódú, tanult férfi vagyok. Többit privátban :)



2020. júl. 1. 08:42
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Cigany ferfi vagyok. Szerintem ne akarjal magadnak cigany asszonyt. Nem tudnal vele banni. Palira venne allandoan, es nagyon hamar elszaladna vele a lo. A cigany nokkel a cigany ferfiak tudnak banni. A cigany nonek nem egyenlo partnerre van szuksege, hanem olyan ferfire, akit az uranak tekint es akit tisztel. Hacsak nem egy nagyon karakan pali vagy (es nyilvan nem vagy az, mert akkor nem itt keresned a ciganylanyt) akkor jobban jarsz, ha nem ciganyt keresel.

Arrol nem is beszelve, hogy tenylegesen beleugatnanak mindenbe a no rokonai, megkapnad a teljes rokonsagat egy az egyben. Jarnanak a nyakadra, es a legaprobb vitakba is belefolyna meg a nagymama is. Nalunk ez igy normalis, de szerintem te ezen nagyon kiborulnal.

Egyebkent sem vagyok a vegyes hazassagok hive, nem nagyon mukodnek azok, csak abban az esetben, ha az egyik fel teljesen feladja az identitasat, de az azzal jar, hogy a magyar fel elciganyosodik, vagy a cigany fel magyarosodik el. Ilyenre is van azert pelda, bar ezt elkepzelni sem tudjak a magyarok, pedig letezo jelenseg. Az asszimilalt cigany fel megtagadja a a csaladjat, lenezi oket, megszakit minden kapcsolatot, es onnantol o mar magyarra valtozik... kinek jo ez?

Maradjon mindenki a sajat fajtajanal!

2020. júl. 4. 11:08
 22/22 anonim válasza:

Túlkoros vagyok és nem csinos :D bár roma

Viszont érdekelne hogy milyen megfontolásból keresel cigány hölgyet?

2020. júl. 12. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!