Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Keresztény lányok vannak-e...

Keresztény lányok vannak-e itt? Budapest, pest környékiekre gondoltam első sorban. 27 vagyok.

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 07:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ateisták vnnak itt.
2020. júl. 2. 07:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Ateista szerint nincs isten, hanem mindenki 1 isten, de hát aminek kezdete van annak vége is, Isten meg örökkévaló. Ateista azt feltételezi, hogy mindenki egy isten, akkor saját magát imádja, magyarul nárcisztikus. Nárciszokra meg nem vagyok kíváncsi.
2020. júl. 2. 07:17
 3/15 SolaScriptura válasza:

Vannak itt hívők is, úgy értem, keresztény lányok is.

De ettől függetlenül - szerintem - sokkal hatékonyabb módszer lenne az ismerkedésre, ha ellátogatnál más gyülekezetekbe, elmennél egy keresztény nyári táborba, Bibliaismereti táborba, vagy elmennél valamilyen karitatív rendezvényre szolgálni, ahol csupa Hozzád hasonló keresztény szolgál.

Ezek mind remek alkalmak az ismerkedésre.

Itt van egy például:

[link]

(De ők idén a korona vírus miatt minden tábort lemondtak, de jövőre talán lesz)

Viszont a Golgota Ker. Gyülekezet idén is tart táborakat:

[link]

vagy

[link]

vagy egy másik, ahol szolgálni is lehet, plusz más keresztényekkel (lányokkal IS) ismerkedhetsz:

[link]


A keresés Te magad is folytathatod:

Ezt guglizd meg: keresztény tábor 2020

és lehet válogatni...

2020. júl. 2. 08:59
 4/15 anonim válasza:
Még az ateista fogalmával sem vagy tisztában ,oszt itt okoskodsz...Mellesleg ha egy fiatal a 21.században vallásos akkor az igencsak buta...
2020. júl. 2. 09:38
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ha annyira bölcs vagy akkor magyarázd már el, hogy mi az ateista.

Tudtommal abba hisz, hogy anyag van, isten nincs és minden spontán jött létre.

2020. júl. 2. 10:23
 6/15 anonim válasza:

"Ateista szerint nincs isten, hanem mindenki 1 isten, de hát aminek kezdete van annak vége is, Isten "

"Ateista azt feltételezi, hogy mindenki egy isten, akkor saját magát imádja, magyarul nárcisztikus. Nárciszokra meg nem vagyok kíváncsi."

Ezeket a hülyeségeket te írtad,erre nincs mit magyarázni...

2020. júl. 2. 10:47
 7/15 anonim válasza:

Szeretem az Urat.

Ha akarsz róla beszélgetni, írj bátran.

18 éves vagyok és mélyen hívő.

Budapestre szerettem volna menni a Sapientiára tanulni, de a család sajnos nem támogatott.

Sokszor járok Pestre, a keresztény közösségem miatt.

2020. júl. 2. 14:17
 8/15 anonim válasza:

Ateista: Nem azt hiszi, hogy van bármilyen isten, csak nincs hite egy istenben. Nem azt mondja, hogy nincs.


Am már más dolog, hogy valaki azt preferálja, hogy olyan kutatásokra és megfigyelésekre alapozza a világnézetét, amit már több száz, akár ezer év alatt gyüjtöttünk.

2020. júl. 2. 14:57
 9/15 anonim válasza:

Vannak kifejezetten kereszténységre szűrt társkeresők, szerintem érdemesebb és biztonságosabb ott próbálkozni. Pl. parkatt, eliezer


Off: A wikipédia szerint az az ateista, aki szerint akár van, akár nem, mindegy, nincs rá hatással. Az agnosztikus az, aki szerint lehet, hogy van "valami", és lehet róla filozofálni, de megismerni nem lehet. Az agnosztikus/gyenge/szkeptikus ateista szerint nem eldönthető, van-e, ezért nem érdemes vele foglalkozni. Az erős/pozitív ateista meg az, az aki ki is áll amellett, hogy nincs Isten, mert ezt inkább látja bizonyítottnak.

2020. júl. 2. 15:31
 10/15 A kérdező kommentje:
Ateista a teista azaz az istenhívő fosztóképzője úgy mint az anarchia, archia-uralomnak.
2020. júl. 2. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!