Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek hol lehet megtalál...

Szerintetek hol lehet megtalálni az igazit? Ti hol találtátok meg? Az Elittárs fizetését hónapok után is meg lehet szüntetni? Vagy azt egy évig vonják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek hol lehet megtalálni az igazit?

Ti hol találtátok meg?

Az Elittárs fizetését hónapok után is meg lehet szüntetni? Vagy azt egy évig vonják?

Köszönöm



2020. júl. 2. 21:52
1 2
 1/14 anonim válasza:

Mi munkahelyen talalkoztunk.

Fizetos appokat barmikor letudod mondani :)

2020. júl. 2. 22:08
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert úgy látom, mintha 1 évre kérné a havi fizetésest is az Elittárs. Köszönöm és sok boldogságot nektek!
2020. júl. 2. 22:14
 3/14 anonim válasza:
Egy ingyenes online játékban ismertem meg. Tegnap volt 6 éve hogy együtt vagyunk. Fölösleges fizetni, az igazi úgyis akkor bukkan fel amikor nem számítasz rá.
2020. júl. 2. 22:23
 4/14 anonim válasza:

A felmondasi hatarido 7 nap. Kikell toltened egy urlapot, ha mar nem akarsz fizetni.

De a helyedben vigyaznek, lehuzos egy oldal. Kicsit olvass utana, es eldontod megeri-e.

Nagyon szepen koszonjuk, kivanom, hogy te is megtalald a masik feled! 😊

2020. júl. 2. 22:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Online játék?
2020. júl. 2. 22:25
 6/14 anonim válasza:
Az Elittárs állítólag tényleg durván szívat. Egy ismerősöm volt fent, egyetlen kapcsolat felvétele volt, amikor a csaj számon kérte, hogy ő, mint sérült személy mit képzel magáról, hogy társat keres, és ezen az oldalon. Állítólag nagy herce-hurca volt, hogy leiratkozzon, de előtte még befizetett egy jelentősebb összeget (kétszáz-ezer felett), mert megijedt, amikor végrehajtóval fenyegették.
2020. júl. 2. 22:38
 7/14 anonim válasza:

Elittars nem szívat, most járt le az egy évem, én annyira fizettem elő. Pay pallal lehet fizetni, és akkor sima ügy, még ha gubanc is lenne.

Amúgy nem rossz oldal szerintem.

Igényes nők vannak fent.

2020. júl. 2. 22:45
 8/14 anonim válasza:
Igen, ok vegrehajtoval fenyegetnek akkoris ha idoben felmondod az elofizetest.. ismerosom korrektul jart el, megis felszamoltak a tovabbi honapokban a koltsegeket, vegul feljelentest tett
2020. júl. 2. 22:53
 9/14 anonim válasza:
Én még nem találtam meg. (Nem kérek priviket, köszi) Viszont az ismerőseim között meglepően sok a munkahelyi szerelem, amiből lett házasság is.
2020. júl. 2. 23:16
 10/14 anonim válasza:
Mi facebookon ismerkedtünk meg,mikor 16 voltam. Több,mint 9 éve együtt vagyunk 😊
2020. júl. 3. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!