Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt szakácsokkal ismerke...

Lehet itt szakácsokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tényleg nagyon nagyon imádok enni, és gyerekkorom óta régi álmom, hogy szakács, séf, hasonló legyen a barátom. Vagy csak, hogy simán jól tudjon mozogni a konyhában. Nekem ez nehezen megy,és tök fasza lenne, ha így közös programként meg tudná tanítani nekem. Vélemények, embereim?

18/L



2020. júl. 4. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Jól főzök, és naaagyon érdekelsz(vagy csak kicsit..)
Nem főzök jól, de én is imádok enni
Jól főzök , de csókolom anyukádat
Nem főzök jól. Nem érdekelsz.
Én csak válaszokat nézni jöttem
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
Tudok négy féle ételt készíteni, és azok közel végtelen számú variációját. Szerintem Gordon Ramsay elbújhat mögöttem.
2020. júl. 4. 19:32
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én imádlak
2020. júl. 4. 19:33
 3/13 anonim válasza:
Sajnos, szakács vagyok😓
2020. júl. 4. 19:49
 4/13 anonim válasza:
Én jól tudok mozogni a konyhában(igaz múltkor elb@*ztam a rakott kelt), viszont nem szeretek főzni, csak rá vagyok kényszerülve. Nekem olyan barátnő lenne az ideális, aki tud főzni, és végre leváltana engem a tűzhely elől(cserébe én intézem a mosogatást). Szóval én betanítalak téged, utána viszont te főzöl rám. Megegyeztünk?
2020. júl. 4. 19:51
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 Miért sajnos?😥 Tudsz magadra fasza kajákat főzni, meg simán ágyba viszel egy olyant csajt,mint én a konyhatudásoddalxD


#4 Milyen kajákra gondoltál?🤔

2020. júl. 4. 20:03
 6/13 anonim válasza:

Kimaradt a szavazásból.

Nem főzök jól, de érdekelsz😁

2020. júl. 4. 20:09
 7/13 anonim válasza:

Igazából bármit meg tudok csinálni, a főzés nem egy komoly tudomány, csak követem a receptet és kész. Kinézünk valamit nosaltyról és megcsináljuk. Nagyon nincs mit tanítani, nincs olyan ember, aki ne tudna főzni, csak olyan aki lusta főzni.


(4-es)

2020. júl. 4. 20:09
 8/13 anonim válasza:
Tudok főzni, de kétlem, hogy az ideálod lennék, ha mégis írhatsz
2020. júl. 4. 21:18
 9/13 anonim válasza:
Tudok fozni, de ha te ennyire szeretsz enni akkor te duci testalkatu lehetsz nem? :D
2020. júl. 4. 21:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Háát, nem igazán. Fura, meg szerencsés vagyok, jó génekkelxD Szóval, ha zaba van, nem hízok. Egyelőre👀
2020. júl. 4. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!