Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt szakácsokkal ismerke...

Lehet itt szakácsokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tényleg nagyon nagyon imádok enni, és gyerekkorom óta régi álmom, hogy szakács, séf, hasonló legyen a barátom. Vagy csak, hogy simán jól tudjon mozogni a konyhában. Nekem ez nehezen megy,és tök fasza lenne, ha így közös programként meg tudná tanítani nekem. Vélemények, embereim?

18/L



2020. júl. 4. 19:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én nem vagyok szakács, de bármit megfőzök, többnyire fejből. Anyutól tanultam el, míg otthon éltem. Annyi, hogy 4. éve vega vagyok, tehát hússal nem főzök, azt nem eszek. De ha megkóstolnád a csicseriborsó pörköltemet, babos, cukkinis, tojásos lecsómat, mustáros-tejfölös, kukoricás tésztámat és mást, le sem cuppannál rólam. 🙂 32F
2020. júl. 5. 00:27
 12/13 anonim válasza:
Akkor gyere kérlek az ágyamba
2020. júl. 5. 02:03
 13/13 anonim válasza:
Agyba visz a konyhatudasaval? Loool, ennyire egyszeru lenne? Olyan kajat csinalok neked hogy ki se maszol az agyambol :D
2020. júl. 5. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!