Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki választ...

Van itt olyan lány aki választ tudna adni a kérdésemre és egyúttal ismerkedne még így is?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem a következő: hogy lehet, hogy minden lány elutasító velem, amikor írok nekik vagy leszólítom őket?

Mindig odamegyek, kérdezem, hogy mikor nyitnak ezek a szép lábak vagy valami, és egyszerűen nem. Bárhogy próbálkozok, mindig csak azt kapom, hogy egy szánalmas, ronda, egoista vagyok, amiből az utóbbi szerintem attól még nem lesz igaz, ha szimplán tudom magamról, hogy jóképű, okos és kedves vagyok.

Lányok, előfordulhat, hogy veletek van a hiba? Nyílván ez költői kérdés volt, inkább a kérdés az, hogy pontosan mi ez a hiba és mi a megoldás.

Mint említettem, ismerkednék is olyan lányokkal, akik eddig elutasítottak. Sose volt sok elvárásom. Persze legyél nagyon szép, az számít messze a legtöbbet. Emelett nem árt, ha szeretsz főzni, takarítani, mosni, vasalni és masszírozni. Kor nem számít, leszek az unokád vagy az apukád ha úgy van.

Rólam annyit, hogy egy átlagos kandúr vagyok, akikre igaz amit fent említettem. Ennél nagyobb ziccer nem sokszor van az életben szép lányok, hajrá.


2020. júl. 6. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nem vagyok lány, de azért megmondom, mert segít: nem így ismerkedünk! Ne csodálkozz, hogy mindenki elhajt. Először is talán el kéne hívni randira, megismerni egymást, aztán majd idővel jön a többi, vagy nem. Nincs sok elvárásod? De igenis van. Tökéletes nem lesz, valamiben mindig el fog térni. Például aki nagyon jól tud főzni, az jellemzően eszik is, így ha nem is kövér, mert azért nem mind az, de modell nem lesz. Meg persze a házimunkát végezze el, inkább közösen kéne csinálni, ha már megállapodtál valaki mellett. A lány is dolgozik, ugyan annyit mint te. Nem háríthatsz mindent rá. Azt meg ne várd el, hogy eltarthasd, mert nem fog tőled függni akinek van egy kis esze. Akinek meg nincs, azt te fogod dobni hamar. Döntsd el, hogy kapcsolatot akarsz vagy dugópaktit. A kettő nem ugyan az. A kapcsolatot leírtam, a dugópajtit meg nem így keressük, megvan annak a maga helye.
2020. júl. 6. 22:38
 2/21 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont ma fogom megtalálni akit keresek, lehet, hogy te csak azért vagy ilyen naív, mert neked sem jön össze.

Kérlek most ne zavard itt a hölgyeket akik engem keresnek.

2020. júl. 6. 22:41
 3/21 anonim válasza:
Te vagy az igazi álom pasi. Mindig is ilyen szerény fiúkát kerestem. Az már csak hab a tortán, hogy ennyire jól tud bokolni.
2020. júl. 6. 22:46
 4/21 A kérdező kommentje:
Jól tudok én bókolni, ezt elismerem, de több jó szót nem kérek, elpirulok.
2020. júl. 6. 22:54
 5/21 anonim válasza:
Te jó ég 😂😂😂
2020. júl. 6. 23:05
 6/21 anonim válasza:
Csodálatos vagy! Sajnos ma már nem tudok a válóperes ügyvédhez menni, de holnap első dolgom lesz. Légy enyém, te csodálatos férfi! A lábaim reggel 8-kor nyitnak!
2020. júl. 6. 23:14
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 mi olyan vicces?

#6 nem szükséges sietni, ha olyan jó házasság lenne úgyse találtad volna meg ezt a kérdést az ismerkedés kategóriában, én pedig nem tervezek még megházasodni, ismerkedhetünk, talán adok esélyt ha megfelelsz a csekély elvárásaimnak.

2020. júl. 6. 23:18
 8/21 anonim válasza:

Én lány vagyok. És elmondhatom, hogy az én lábaim nem nyitnak neked, mert túl egoista vagy és rengeteg az elvárásod.

Nem, úgy kell oda menni nő társaimhoz, hogy felteszed nekik azt a kérdést, hogy "mikor nyitnak ezek a szép lábak?". Így, minden lány elfog hajtani, mert nőcsábásznak tűnsz...elég, egy olyan kérdés, hogy "hogy vagy/vagytok?" vagy valami hasonló.

Ha, fel is tudsz szedni egyet, akkor ne várd el, hogy minden elvárásodat megcsinálja, nekünk is van rengeteg dolgunk (tanulás/munka, bevásárlás, stb), hisz nem vagyunk háztartási robotok. (#1-nek igaza van)

Legyél vissza fogott, még ha olyan hű de jó pasinak is tartod magad, mert ez nagyon kiábrándító.

Bocs, remélem segítettem..

2020. júl. 7. 00:05
 9/21 anonim válasza:
Hölgyeim és Uraim: Íme a lányok álma bőrkötésben!😂😂
2020. júl. 7. 00:29
 10/21 anonim válasza:
Nemár,tuti hogy ragadnak rád a csajok.Ritka az igazán jó humorú pasi.👏😀
2020. júl. 7. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!