Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, légyszíves válaszolnátok...

Fiúk, légyszíves válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

-Mit vesztek nyomulásnak?

-Szerettek ti magatok kezdeményezni vagy elvárjátok a lánytól?

-Ha a lánytól várjátok, akkor milyen formában?

-Hogy hívjuk fel magunkra a figyelmet úgy, hogy még ne tűnjünk szűzk*vának?

Köszönöm, ha értelmes válaszokat írtok:)



2014. jún. 9. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még olyan lánnyal aki nyomult volna.

Szívesen kezdeményezek, csak ehhez nem árt ha a lány egyedül van. Elég egy mosoly, kis szemezés mellett. Ez már egy olyan dolog, amit kapcsolatban levő lány nem tesz, hiába vagyok szimpatikus neki.

2014. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

- Azt, ha küld nekem levelet, hogy szeret és utána akárhányszor találkozunk, rám nyomul... Agresszívan.


- Nem szeretek annyira kezdeményezni, de nem is várom el a lánytól.


- Ha mégis kezdeményezne a lány, akkor elég lenne, ha elhívna valahova. Talán venném a lapot.


- Erre nem tudok válaszolni. Keressétek a társaságunkat, írjatok ránk mindig Facén és hasonlóak.

2014. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
61%
Hány éves vagy? Szívesen megismernélek!
2014. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1) Ha 0-24 írogat,hívogat minden nap A lányok hiedelmével ellentétben ha odajön beszélgetni vagy ramír néha az NEM nyomulás.


2) Szeretek ha ad elég jelet. Nem varom el tőle de örülök neki.


3) Odajön beszélgetni,rámír,elhív.


4) Mosoly,kedvesség.

18/F

2014. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

1. Ha jó a csaj tetszik nekem én is akarom akkor semmit sem veszek annak. Ha nem, akkor mindent

2. valami jelét adja annak, hogy tetszem neki, hogy érdeklődik irántam, testi jelek miegymás.

3. Ez szinte ugyanaz mint az ELSŐ kérdés. Mi pasik egyszerűek vagyunk!! Ha tetszik nekünk a csaj és nicns senkink akkor bármilyen gagyi szöveggel odajöhettek, nem fogjátok tudni elrontani mert nem azt figyeljük.

4. ez pedig szinte az első 3 kérdés. kerülj a közelünkbe, mosolyogj ránk, figyelj többszőr minket, kerülgess minket ilyenek, és ha nem mi lépünk ahogyan azt a 3. kérdésedben kérdezed, akkor pedig lépj te a 3. válaszoddal.

2014. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomulást még nem tapasztaltam, mert legtöbbször csak olyanokkal beszélgetek, akik bejönnek nekem. Jó az ha egy lány kezdeményez csak nekem egy kicsit sok volt mikor barátnőm már minden áron magához akart láncolni a 3. hónap után szeretem meg minden de ne ő döntse már el, hogy mit csinálok péntek este. Figyelemfelhívás egy egyszerű beszélgetés kezdeményezésével is megtehető.
2014. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1, Erre nehéz válaszolni, attól is függ ki csinálja


2, Szerintem az a jó, ha mi kezdeményezünk, de akkor cserébe kapjunk is valami bátorítást - szemezést, mosolygást, amiből lelehet venni, hogy tetszünk a másiknak


Ha már kezdtek jóba lenni, érződjön, hogy érdekel is a másik, néha ti is odamehettek hozzá (sokszor gond ez, mert azt hiszik jobb elérhetetlennek tűnni)


Mindezeket normális mértékben, nem kell túlbonyolítani


3, Sima megszólítás, pl. valamit nem találsz és segítség kell, de mindegy igazából


4, A 2-esben írtak

2014. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm srácok hogy időt szakítottatok rám, sokat segítettetek:)

Nos az időbeosztásról annyit, hogy nem vagyok én a fiú anyja, mi az Istenért osztanám be az idejét. Én se örülnék, ha ő dirigálna nekem:)

2014. jún. 9. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

van akitől még a csókot sem, mert akkora riba.nc, hogy tudom, holnap már úgysem tetszene neki a fas.zom.

amúgy azt, ha sokszor kezdeményez beszélgetést, keresi a társaságom, puszizni, ölelgetni akar. akkor már elgondolkoznék, hogy lehet nem csak barátkozni szeretne.


mindegy


mindegy


szemezés, mosoly, flört

2014. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!