Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyi idő elteltével dőlt el...

Mennyi idő elteltével dőlt el a ti esetetekben, hogy szeretnétek párkapcsolatot kialakítani a valamikori/mostani párototokkal? 19/l

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 01:05
 1/4 anonim válasza:

Hát első találkozásunk óta 2 hónap telt el.

Utána összejöttünk, de ez már a múlté.

Sajnos azóta szakítottunk :(

2020. júl. 13. 01:13
 2/4 anonim válasza:
Szerintem az első hónapokban érdemes. Ha már sokáig huzzátok akkor már később elmulnak az érzelmek, a varázsa az egésznek. Nem éri meg sokáig húzni tényleg mert utána már csak killódás lesz az egész "jaj szeret?" kerdések meg hasonlók.
2020. júl. 13. 03:56
 3/4 anonim válasza:
Én már az első találkozásnál el tudom dönteni hogy szimpatikus-e az illető vagy sem.
2020. júl. 13. 07:36
 4/4 anonim válasza:
Nekem ez teljesen változó. Volt, akivel már az első találkozásnál éreztem. Volt olyan is, aki konkrétan unszimpatikus volt, amikor megismertem, és lassan alakult ki, ahogy jobban megismertük egymást.
2020. júl. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!