Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek lehet nála esélyem?

Szerintetek lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, lassan 17 leszek, édesanyámnak van egy élelmiszer boltja, édesapám pedig piaci árusítást csinál, mint vállalkozó. 2 hete én voltam kint édesapámnak segítségül árulni egy Pénteki, egy Szombati és egy Vasárnapi napon. A szombati napon egy 21 éves lányt kellett betanítanom, mert az utána való héttől már Ő járt ki piacra árusítani. A lánynak van egy barátja, Őt ismerem is, fel is hozott pár témát, aminél megemlítette, hogy ezt tőle hallotta. Ám, én úgy vettem észre, hogy kötődök hozzá és Ő is nyit felém. Akármikor találkozunk, a nevemen szólít (míg más nem), többször igazítja a haját, mosolyog, amikor mondok neki valamit, mosolyog amikor köszön nekem/köszönök Neki, jól elbeszélgetünk, felhozta, hogy milyen kedves, figyelmes, aranyos vagyok vele, a telefont nem nyomkodja, amikor ott vagyok, a barátjával nem beszél, amikor ott vagyok, amikor édesanyám ott van mellette, úgy csinál, mintha Őt nézné, de engem néz... Szerintetek van nála esélyem?

2020. júl. 16. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Leírtad. Van barátja. Ne zavard az állóvizet. Kisebb is vagy nála. És normális ember, ha munkában van, nem nyomkodja a telefont megállás nélkül. A barátjával folyamatosan azért nem beszélnek, feltételezzük, mert nem lógnak minden percben egymás nyakán, hagynak egymásnak saját teret.
2020. júl. 16. 21:39
 2/5 anonim válasza:
Igaza van a 2-esnek. Van barátja és valszeg szereti is ha már a barátja. Nem kell bekavarni mások kapcsolatába. Valószínűleg azért nem írogat mert figyelmes, én sem a telefonomat nyomkodom ha másokkal vagyok együtt.
2020. júl. 16. 21:49
 3/5 anonim válasza:
Van barátja. Engedd el. Komolyan legyél már férfi, legyen már tartásod ember!
2020. júl. 16. 22:54
 4/5 anonim válasza:

Ne akarj szemétládává válni;)

Másrészt gondolj csak bele, ha ő mellette feléd kacsingat, akkor mennyi idő, amíg melletted is ezt teszi majd más felé;)...nem sok, de neked sokk lesz;):D

2020. júl. 17. 13:22
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nincs, hiszen már van barátja.
2020. júl. 19. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!