Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan közeledjek hozza?

Hogyan közeledjek hozza?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már régebb óta szimpatikus nekem. Szemelyesen még nem ismerjük egymást ezért semmi ötletem sincs hogyan közeledjek hozzá. Lesz egy tánctábor ahol ő is ott lesz. Hogyan kéne felhívnom a figyelmét? Vagy csak egyből menjek oda beszélni hozza? Eléggé híres a lányok körében ezért ott is biztos körül fogjak őt venni. Mit csinaljak?

2020. júl. 21. 23:55
 1/3 anonim válasza:
Csábísd el a táncoddal xdd de most komolyan írom. Légy nőies és szexi. Légy más mint a többi lány. Hidd el jobban megfog jegyezni
2020. júl. 22. 02:06
 2/3 anonim válasza:

Ha híres a lányok körében és tánc táborba jár lehet meleg :3

De nem biztos csak egy megérzés :P


Na, hogy válaszoljak is a kérdésre.

Ha mondjuk én lennék az a fiú akkor nem érdekelne az a sok lány aki körülöttem táncol különösebben. Szívesebben felfigyelnék egy gyönyörű szempárra ami néha néha engem néz az asztalok közül (vagy amik lesznek ott). Tehát egy olyan lány aki nem adja rögtön oda magát, hanem érte kell menni és felkérni egy táncra.


De ha a körülötte lévő lányok közül lesz olyan is aki hát mondjuk ki tényleg elég jó bőr és nyomul is akkor nem nagyon lesz kedve kinézni oldalra.

Olvasd a környezetedet, lásd mikor van a legjobb alkalmad, mi az amit ki tudsz használni. Egyszerűen fogalmazva végig alkalmazkodj.

2020. júl. 22. 08:26
 3/3 anonim válasza:

Amikor a tábor során párba kerülsz vele, nézzél rá csábítóan, esetleg óvatosan simogassad ujjaiddal (tánctartásban). Ez elég egyértelmű lesz.

Ha ilyen nincs nálatok, akkor esti buliban táncolj vele és tedd a fentieket; ne félj attól, hogy te kérd fel tánconli - főleg, ha ennyire kapós, ne várd meg míg ő kezdeményez.

2020. júl. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!