Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Igaz az hogy a félénk, csendes...

Igaz az hogy a félénk, csendes fiúknak sokszor a lányok kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy az utcán leszólítson egy lány hogy én kellek neki, mert ilyen biztos hogy nem lesz.

Hanem pl munkahelyen ahol nem vagyunk teljesen idegenek egymásnak ott ő kezdi a beszélgetést. Létezik ilyen?

Valakitől hallottam ezt akivel többször is előfordult ez. De velem ilyen még sosem történt sajnos.


2020. júl. 23. 18:03
 1/6 anonim válasza:
Ha valakinek tetszel az nyitott és érdeklődő lesz az irányodba.
2020. júl. 23. 18:04
 2/6 anonim válasza:
Nem igazán.
2020. júl. 23. 18:16
 3/6 anonim válasza:
Szerintem megosztó, bár félénkeknél mindig én kezdeményeztem...
2020. júl. 23. 18:29
 4/6 anonim válasza:

Igen, de ha nem viszonzod, akkor azt fogja érezni, hogy tolakodó, és fel fogja adni.

Ha egészséges.

Vannak uralkodó természetek is, akiket nem zavar, hogy erőszakoskodnak valakivel és nem tisztelik a határait.

2020. júl. 23. 18:45
 5/6 anonim válasza:
Én ilyen vagyok, velem háromszor is előfordult ilyen, úgyhogy nincs kizárva. Persze valami azért kell, amiért felfigyelnek rád, vagy jókor kell jó helyen lenni.
2020. júl. 24. 00:07
 6/6 anonim válasza:
Van rá esély, de nem 100%.
2020. júl. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!