Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kell ismerkedni, miért...

Hogyan kell ismerkedni, miért utasít vissza minden lány? Sose volt még barátnőm és hiába próbálkozok mindig csak leráznak vagy visszautasítanak. Sokszor már nagyon elvagyok keseredve (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni szeretnék, konkrét tanácsok érdekelnének illetve esetleg történetek, mert lehetséges én rontok el mindent. Ha barátkozósan próbálok közeledni az a baj mert nem vesznek komolyan vagy unalmasnak találnak, ha nyomulós vagyok akkor az a baj mert biztos bunkó paraszt lehetek. És mivel minden lánynál más a tűréshatár nem értem mi lenne a középút. Vagy teljesen rosszul közelíteném meg a dolgokat? Szoktam próbálkozni élőben is illetve online is. Egyébként egy rendezett életű magára és a környezetére igényes jó lelkű 21éves fiú vagyok. Fiúk lányok válasza is érdekelne egyaránt, kort és nemet írjatok létszi.

2020. júl. 24. 11:57
 1/8 anonim válasza:

Érdekes, bármit csinálsz az minden rossz, téged mindenki bánt, téged senki nem vesz komolyan. Ez a hozzáállás eleve taszító. Mi lenne ha nem úgy kezelnéd a csajokat mint valami zsákmányt, amit különböző módszerekkel be akarsz cserkészni, hanem simán csak egy másik emberként?

37N

2020. júl. 24. 12:06
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez a hozzáállásom, csak a tapasztalataim írtam le, próbáltam is jelezni nem panaszkodni szeretnék nehogy félre értsék a posztot, látom nem jött át a lényeg.
2020. júl. 24. 12:40
 3/8 A kérdező kommentje:
De köszönöm hogy időt szántál rá hogy elolvastad :)
2020. júl. 24. 12:41
 4/8 anonim válasza:

Nem rosszból írta ez első, igaza van.

Lényeg, hogy ne csajozásnak fogd fel, csak haverkodj. Beszélgess. Azt hiszed, nem feszülsz rá, de élőben ez átjön.

Ne kezeld annyira külön a lányokat, mintha ufók lennének. Hajrá! :)

2020. júl. 24. 13:06
 5/8 anonim válasza:
Az előző jól mondja, ne úgy fogd fel hogy te akkor most odamész és jól becsajozol, hanem ismerkedj. Menj oda, beszélgessetek, hülyüljetek kicsit, aztán elhívhatod.
2020. júl. 27. 08:00
 6/8 anonim válasza:

Én beszélgetnék veled😄

18/L

2020. júl. 28. 01:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Írj akkor privátban nyugodtan! :)
2020. júl. 28. 20:24
 8/8 anonim válasza:

Jahigy ez így is működik?

Ez esetben én is szingli vagyok 😂😂

2020. júl. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!