Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért utasított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért utasított vissza?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akinek tetszettem, de csak barátság extrákkalt akart. Aztán végül belementem, egyszer ottaludtam nála, de nem történt nagyon semmi, mert megvolt nekem. Aztán kb fél évvel később rairtam, hogy nem pótoljuk e be. Kétszer azt mondta, hogy oke, csak most nem ér rá, aztán rakerdeztem, hogy egyáltalán akarja e, és német mondott. Szerintetek miért?

2020. jan. 25. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

1. Mivel már nem érdekled

2. Már van barátnője

3. Már van valaki más barátság extrákkal nője

2020. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2020. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert egy toketlen barom vagy van valaki már nála képben. Én felaldozom magam szívesen csak hogy mindenki lássa van még segítőkész ember itt gyk-n 🤣
2020. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
83%
Lehet hogy mikor levetkőztél már nem tetszettél neki.
2020. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 exronin ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle.

Nekünk honnan a fenèből kéne kitalálni?

Lehet, hogy flegma voltál, vagy megbántottad, vagy úgy volt vele, hogy minek mész át, ha nem dugtok, stb.

2020. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan a r**kból tudjam ??
2020. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!