Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen társkereső oldal?

Létezik ilyen társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Csak a férfiak profilképe (profila) látszódna alapból.

A nők pedig eldönthetik, hogy kinek engedik, hogy látszódjon a profilképük (prfilja).



2020. júl. 26. 09:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem valószínű. Elég egy oldalú lenne, és nagyon felszines.
2020. júl. 26. 10:03
 2/13 anonim válasza:

Ez mire lenne jó?

Tinderen most is eldöntheted, kivel akarsz kapcsolatot felvenni. Mellesleg hogy akarod eldönteni, kinek látszódjon a profilképe? Nem is láttad még és úgy? Vagy láttad, nem tetszik, erre eltünteted? Erre az a most is létező megoldás pl az említett oldalon, hogy nem matchelsz vele és csókolom.


A nők amúgy sztem halálra sértődnének, ha ennek a fordítottja felmerülne egy pasiban, hogy ez micsoda felszínesség meg diszkrimináció. Mindezt nőként írom.

2020. júl. 26. 10:44
 3/13 A kérdező kommentje:

Értelek és köszi a válaszod.

A tinder nem ilyen!

Attól, hogy egy nő egy pasit balra húz, vagyis nem tetszik, még a pasi láthatja a profilját.

Azért gondoltam erre, mert sok nő azért nem regisztrál társkeresőre vagy nem tesz ki fotót, mert nem akarja magát kiadni. A pasiknak is érdekük, hogy minél több társkereső legyen egy oldalon. Nem beszélve arról, hogy így kevesebb "zaklató" megkeresés érné a nőket.

2020. júl. 26. 11:05
 4/13 A kérdező kommentje:
A gyakorlatban úgy lenne, hogy a nő minden pasit lát és aki tetszik neki, azt engedélyezné, hogy őt is láthatja. Ennyi. Ezzel mint egy jelzést kapna a férfi, hogy oké, lehet udvarolni akár!
2020. júl. 26. 11:07
 5/13 anonim válasza:
Értem. És ha a nő pont azoknak a férfiaknak nem tetszik, akiknek ő engedélyezte, hogy megpillantsák, akkor sértődés van, és a férfiak hülyék. Szintén nő vagyok :) Ha nem akarja magát valaki kiadni, akkor minek regisztrál társkeresőn?
2020. júl. 26. 11:23
 6/13 anonim válasza:
Olyan kellene, ahol a férfiak aránya olyan 1/3- lenne a nőké pedig 2/3. Na akkor a férfiaknak is lehetősége lenne válogatni. :)
2020. júl. 26. 12:21
 7/13 anonim válasza:
Nincs olyan.
2020. júl. 26. 14:00
 8/13 anonim válasza:
Betegek vagytok hogy ha bármilyen társkeresőre kell támaszkodnotok!
2020. júl. 26. 14:31
 9/13 Beri2 válasza:
Mire mennének a nők egy 10 éves képpel? Mi derülne ki belőle?
2020. júl. 26. 17:03
 10/13 anonim válasza:

Ahogy elöttem is írták, ez eléggé egyoldalú. Ha fordítva lenne, akkor meg legtöbb nő kiakadna, hogy ez mi. Ráadásul nem is hiszem, hogy a férfiak regisztrálnának egy ilyenre.

Mondjuk ha lenne ilyen ha nem, engem nem érintene, mert a férfiak érdekelnek, de gondoltam le írom a véleményemet.

19/f

2020. júl. 26. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!