Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lando Norris szemüveges, vagy...

Lando Norris szemüveges, vagy amit hord az csak dísz, mint Charles Leclercnél?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen dísz?

Én egyiken sem látok szemüveget.

[link]


[link]

2020. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mind a ketten használnak szemüveget, nézz utána jobban.

Csak mind a ketten streamekben, és nem tudom eldönteni hogy Lando is csak dísz szemüveget használ e

2020. júl. 26. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 hete léptem be a forma 1 világába, és pont ismerős a 2 ifjú tehetség neve, bár Lando életét jobban követem instán. És vannak képek amiken szemüveg van rajta (nem napszemüveg, bár leginkább abba látható), de van több rendes szemüvege is az egyik amit streameléshez használ, kékfényszűrős, ami ugye kíméli a szemét ha gépezik. De pl. Vannak olyan képek is amikor utazik, gyakorlatilag ilyenkor mindig szemüvegben van.

Anyukája pl. Szemüveges tehát nincs kizárva, hogy esetleg neki is szüksége van rá.

2020. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Az a baj egy Fanfichez kéne majd, de akkor majd improvizálok valahogy😂

2020. júl. 28. 16:08
 5/6 csonka vivien ***** válasza:
én amit gondolok,én szerintem norris csak dísznek hordaj a szemüeveget,sőt ha szemüveges lenne,akkor a versenyben gyengé látna szerintem,és így leclerc-nél is.
2021. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudtommal Lando az szrmüveges őőő képet hogy lehet betenni?
2023. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!