Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudok rájönni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudok rájönni hogy beleszerettem vagy csak barátilag kedvelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki kb tökéletes: magas vagy minimum 178, olyan kellemesen sportos, nagy lába van (ami olyan férfias szerintem, tudom hogy fura), nagyon sármos, helyes, a haja az tök cuki, egy picit belelóg az arcába de nem nagyon, mikor vizes tuti tök sexy lehet, aztán nagyon inteligens, már 14 évesen a szülei kivertek belőle egy felső fokú angol meg német nyelvvizsgát, de ő letette az asztalra, olyan suliba jár ahol mindent csak angolul tanul, előtte meg német 2 tanosba járt, ami lehetne hibának mondható de nekem tetszik az az hogy magyarul nem mindig jutnak eszébe dolgok és akkor vagy angolul mondja amit értek, vagy ritkán németül na azt nem értem, vagy magyarul körül írja és akkor már találóskérdés. Ja és a hangja mély, picit rekettes ami szerintem jópofa. Egy helyen közszolgálatozunk és 1,5-2 órákat szoktunk közben dumálni! Hogy jöjjek rá mit érzek iránta? Szerintetek mit? Mit tegyek, ha ott van mindig vörös vagyok meg harapdálom a számat (szerintem idegesség), vajon észre vette? 16L légyszi segítsetek...

2020. febr. 2. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszerettél csak rá tudsz gondolni meg rózsaszínbe látod a világot
2020. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszik neked. Barátokról nem fantáziál az ember, hogy mennyire szexi lehet vizesen a haja. Illetve ilyesfajta már-már rajongásos leírást nem ad az ember egy barátjáról.
2020. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aján, ezek velem is vannak! Jaj némán, ez azért gáz mert szerintem nincs semmi esélyem nála
2020. febr. 2. 11:22
 4/11 A kérdező kommentje:

*ajaj,

És #2 lehet, de ez magától jön belőlem, olyan béna vagyok, ajjjj nem szerezhettem volna bele!’!

2020. febr. 2. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Hiszti helyett próbálj szorosabb kapcsolatot kialakítani.
2020. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem lehet, ő szerintem nem rám bukik...
2020. febr. 2. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Tuti hogy belezúgtál. Mondjuk a leírásod alapján én is 😀
2020. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátilag kedvelnéd, ezt a kérdést nem írtad volna ki.
2020. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Legyenszépnapod! ***** válasza:
82%

Hódítsd meg! Mutasd meg a nőiességed, vedd le a lábáról 😎

Sok sikert


16/L

2020. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég volt ezt elolvasni és leesett hogy beleszerettél. Sok sikert!! 18/L
2020. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!