Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerhető fel az, hogy...

Hogyan ismerhető fel az, hogy komoly kapcsolatot akar vagy sem?

Figyelt kérdés
Egy jól sikerült éjszaka után lovagunk szorgalmasan keres, de még pár nappal később sincs új randilehetőség megbeszélve. Munkája miatt elfoglalt, de úgy veszem észre, ha akad egy pár perce mindig rámír, érdeklődik. Rákérdezni nem szeretnék, mégis mit szeretne, sodródom, de milyen jeleit kellene éreznem pro és kontra?
2020. júl. 31. 09:46
 1/5 anonim válasza:
A legkönnyebb módja megismerni egymás gondolatait a beszéd. Én azt javaslom, fedezd fel ezt a nagyszerű eszközt, amivel valamennyi élőlény közül egyedül mi, emberek rendelkezünk.
2020. júl. 31. 09:49
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszi Egyes, azon vagyunk. De nem tudom, mit is szeretne. érdeklődik hogylétem felől, hogy hogyan telik a napom, de kb. ennyi.
2020. júl. 31. 09:53
 3/5 anonim válasza:
Ennyiből semmi, az biztos. Mintha tartalékban lennél. Nem igazán érdekled, de tartja a kapcsolatot, ha épp nincs más te is jó leszel. Ne lássam jól.
2020. júl. 31. 10:14
 4/5 anonim válasza:
Ha szeretne valamit nincs olyan hogy sosem er ra a sok melo miatt. Keresne es akarna veled talalkozni. Ez sajnos most nem ugy nezki
2020. júl. 31. 11:13
 5/5 anonim válasza:
Volt egy klassz egyéjszakás kalandotok, tulajdonképpen nem is ismered. Egyelőre nem akar komoly kapcsolatot, hiszen ő sem ismer téged. Ha írogat, az azt jelenti (valószínűleg), hogy akar folytatást. Hogy kinek mi a komoly, az nagyon változó, de pár nap után nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Egyébként ahogy az #1-es írja, az a későbbiekben járható út lehet!
2020. júl. 31. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!