Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24 éves fiú vagyok, sosem...

24 éves fiú vagyok, sosem volt kapcsolatom. Ezek után már tuti nem is lesz?

Figyelt kérdés

1-2 lánnyal próbálkoztam ismerkedni eddig, de nem jutottam velük semmire. Önbizalom hiányos vagyok emiatt a lányoknál. Meg amúgy sincs sok lehetőségem mert nem vagyok társasági ember (barátaim sincsenek).

Vannak itt olyan lányok akik összejönnének ilyen fiúval (elméleti kérdés)?


A kinézetem szerintem teljesen normális, szóval ne egy 150 kilós, igénytelennek képzeljetek:D


2020. aug. 1. 19:17
 1/3 anonim válasza:

Ha igyekszel biztos lesz barátnőd :)

Regisztrálj társkeresőkre is!

2020. aug. 1. 19:43
 2/3 anonim válasza:
Szerintem inkább kezdd azzal hogy szerzel barátokat, utána már barátnőt szerezni is könnyebb lesz,mert gyakorlottabb leszel a társas helyzetekben, és az önbizalmad is nőni fog.
2020. aug. 1. 20:17
 3/3 anonim válasza:

30 körül volt a férjem, mikor járni kezdtünk. Előtte nem volt párkapcsolata. Nyilván az az ideális, ha akkor van az első párkapcsolatod, mikor te szeretnéd, de 24 évesen semmi sincs veszve.


Azon se görcsölj, hogy mi lesz, ha nem jön össze. Semmi. Akkor szingli leszel. Ha ezt elfogadod, mint lehetséges életkilátást, kevésbé leszel rástresszelve az ügyre és könnyebben fog menni a dolog szerintem.


Az is jó ötlet, hogy barátokat keress először. Az én férjem is egy régi barát volt a számomra, aztán sokévi ismeretség után kezdtünk együtt járni.

2020. aug. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!