Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Keresem páromat 25-30 év...

Keresem páromat 25-30 év között. Családcentrikus 29 éves férfi vagyok. Dolgozom, egyedül élek, nem dohányzom, nem váltam el, nincs gyerekem. 182 cm, barna haj, barna szem. Van itt olyan aki hölgyemény aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 18:54
 1/9 anonim válasza:
Van ismerkedés menüpont a főmenüben..
2020. aug. 6. 18:59
 2/9 anonim válasza:
De ez nem társkereső. 🙄
2020. aug. 6. 19:01
 3/9 anonim válasza:
2: Akkor dísznek van itt kiírva a "társkeresés" almenü? 🙄
2020. aug. 7. 07:22
 4/9 anonim válasza:
🤦‍♂️ Utolsó, azok akik itt próbálnak ismerkedni, mert élőben gyávák, azok tök mindegy, hogy le tudnak e beszélni egy randit, mert ha találkozik egy nővel csak hebeg habog össze vissza, nem is meri felvenni vele a szemkontaktust 2 mp-nél tovább. A kétségbeesett emberek szoktak neten próbálkozni általában, persze van aki csak poénból, van aki tényleg komolyan gondolja és tényleg bejön neki mert ő élőben is mer lépni stb. de már abból, ahogy valaki a neten ír, mondjuk egy ilyen kérdést, már abból le lehet szűrni nagyjából, hogy milyen ember, a kérdező például bizonytalan, nem határozott ami a nőknél nagy hátrány.
2020. aug. 7. 09:58
 5/9 anonim válasza:

OMG! 🤦‍♂️

4: Imádom amikor az általánosítást mérő műszer kiakad az ilyen válaszoktól.

Amúgy én vagyok a hülye, hogy erre triggerelek, de nem bírom megállni amikor valaki ordenáré baromságokat ír.

Kíváncsi lennék engem minek profilozol a kommentjeim alapján... Ne, ne is erőlködj, a kérdés költői volt. :)


Egyébként én kértem alázatos elnézést azok nevében is akik merik használni az internet adta lehetőségeket a huszonegyedik század elején, de tényleg. :)


Szerintem adjuk meg a lehetőséget azon személyeknek, akik ezt a formáját választják a társkeresésnek, ha már lehet. Fogalmad sincs (és nekem sem), hogy miért választotta eme formáját a pártalálásnak a kedves kérdező. Amennyiben továbbra is szeretnél vitázni és nem szétoffolni a topikot, jöhet nyugodtan a nemtetszésed privátban, ha úgy véled. :)


Egy nem hebegő-habogó, élőben is ugyanúgy kezdeményező, a másik szemével kontaktust tartani tudó középkorú F.

2020. aug. 7. 11:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz és merek kezdeményezni. Egyszerűen nem találom a párom. Gondoltam megpróbálom itt, hátha sikerül.
2020. aug. 7. 15:02
 7/9 anonim válasza:
Hát ebbe a világba már gyereket.
2020. aug. 8. 11:39
 8/9 anonim válasza:

Próbálkozz netes társkeresőn!

Pl badoo vagy twoo

A troll kutyákkal meg ne foglalkozz!

Egy haverom badoo-n ismerte meg a párját 5 éve azóta már eljegyés is volt!

Szóval semmi se lehetetlen! :)

2020. okt. 18. 19:18
 9/9 anonim válasza:
Képet kérhetek?
2020. nov. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!