Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan előfizetésem van hogy...

Olyan előfizetésem van hogy havi hat giga net és korlátlan Facebook. van olyan app ami képes számolni a net használatot de ugy hogy Facebookra nem számol csak minden másra?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 23:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Android ezt alapból tudj már ha kicsit újabb telefonról van szó.
2020. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltatódnak is kéne legyen valami online felülete ahol csekkolhatod az adatforgalmad.
2020. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jobb ha fent mutatja a statusz sorban. Uj telefon vafonat uj, nem csak a gep a tipus is. Xiaomi redmi note 9 pro. Hogy erem el benne ezt funkciot? Amugy telekom. Naluk hogy tudom megnezni?
2020. aug. 2. 07:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt betudtam allitani h lassam mennyi van hatra de egyenlore a facezest is levonja
2020. aug. 2. 07:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert lrnne jo egy inteligens app mert az esetleg szolni is tudna mikor vagyok wifin mikor nem. Pl. Kep video fel le tolteskor megkerdezne biztos h akarom hisz nem wifin vagyok.
2020. aug. 2. 07:48
 6/7 anonim ***** válasza:

telekom alkalmazás - ha telekomos vagy.

az írja mennyi van vissza és pontosan azt látod hogy mennyi van vissza, nem számolja amiket nem kell neki számolni.

gondolom más szolgáltatóknak is van hasonló appjuk...

2020. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Letoltottem s nem latom. Hogyan kell elohozzni?
2020. aug. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!