Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan magát csúnyának...

Létezik olyan magát csúnyának tituláló no aki ismerkedni is?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan kérdés van ahol egy magát rondának tituláló no arrol beszel,h nem kell a férfiaknak.De meg 1x sem tapasztaltam,h meg volt bennük az akarat arra,h megismerjenek valakit az ellenkező nemből.Megértem ha nem mindenki a neten akar ismerkedni,de egy olyan személynek aki azt írja magáról,h gőzölgő kakára emlékezteti az arca annak nem mind1 hol ismerkedik?

2020. aug. 23. 09:51
A kérdező szavazást indított:
a legtobb ilyen kerdes kiiro az troll
nem is akarnak ismerkedni csak sajnaltatjak magukat
félénkek
nem a csunyasaggal van gond,hanem massal
tenyleg nagyon rondak es felnek,h kihasznaljak oket
24 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
En speciel magamat ha nem is rondának, de "úgyse kellek" csoportba titulálom és egyszerűen félénk vagyok pasizás szempontjából
2020. aug. 23. 10:03
 2/31 A kérdező kommentje:

ma 10:03

Ertem.

De neten is félénk vagy? próbáld meg ott.Egyedül nem jó.

2020. aug. 23. 10:07
 3/31 anonim válasza:
Neten nem, ahogyan élőben sem... De az ismerkedéshez... Na ahhoz igen.
2020. aug. 23. 10:18
 4/31 A kérdező kommentje:
1x volt eddig barátnőm és a gyakorinak köszönhetem.Na meg annak,h visszavettem a félénkségemből.Sajnos en is ilyen voltam,eloben meg mindig nem megy.Le kell győzni a félénkséget mert ha nem akkor eselyes,h egyedul maradunk :(
2020. aug. 23. 10:29
 5/31 anonim válasza:

Nehéz a kérdésre válaszolni, mert nem teljesen egyértelmű, hogy ki/mi a csúnya, és még ezen túl is nem egyértelmű ki-mennyi csúnya lánnyal találkozott társkeresőn.


Én nő vagyok (van párom, nem kérek pm-t), és azért regisztráltam társkeresőre, mert úgy éreztem ronda vagyok és ha egy ember megismer belsőleg, akkor nem fogja érdekelni mi a borítás. Természetesen azóta rájöttem, hogy ez nem teljesen így van, de cserébe én sem ítéltem kép alapján senkit meg.

Mióta van párom (2 éve) teljesen kivirágoztam, és megváltoztam. Mostmár nagyjából kibékültem magammal, és ránézve régi képekre nem mondanám, hogy akkor ronda lettem volna. Csak egyszerűen borzalmas testképzavarom volt (mint minden tininek), és baromi nagynak, görbének láttam az orromat, lapos és hatalmasnak a homlokom, hányás színűnek és csúnya formájúnak a szemem (gyönyörű zöld szemem van, amit ma már imádok. Mégis régebb a hányáshoz hasonlítottam).

Inkább a kisugárzásommal volt baj, mintsem a külsőmmel. Depressziós voltam, önbizalomhiánnyal és határozatlan jellememmel. A párkapcsolat sokat segített rajtam lelkileg, és azóta... rengetegen próbáltak már felszedni utcán. Pedig régebb bottal se ütöttek volna.


Épp ezért, saját esetemből azt mondnám, hogy egy csúnya nő nem feltétlenül lesz csúnya. A párom szerint sok ronda nő van fenn társkeresőn, és egyesekre csak azért írt rá, mert a leírásuk határozott jellemre utalt és szimpatikusak voltak (az én szerencsém az volt, hogy ezek a nők neki nem írtak vissza). Ha valaki rondának látja magát (akár reálisan mondanánk rá, hogy csúnya, akár pedig neki van testképzavara), akkor is realizálhatja, hogy párra van szüksége. És valószínűbb, hogy társkeresőn keresi az igazit, mintsem a valóságba. Ha pedig egyik helyen se próbálkozik, akkor azt mondanám, hogy szerény, és önbizalomhiányos. Olyan gondolatai lehetnek, hogy "úgysem én kellek neki", vagy "túl csúnya vagyok hozzá képest".

Úgyhogy a 3 és 4. válaszlehetőséget vegyíteném.

2020. aug. 23. 10:30
 6/31 A kérdező kommentje:

ma 10:30

Es arrol mi lenne a velemenyed,h ezek a nok legtobbje csak igazabol valogat?

Az jon le az irasukbol,h örülnének valakinek ha kozeledne felejuk,de ha kapnak üzeneteket vagy nem irnak vissza vagy nagyon ugy tunik ki a levelezesukbol,h magasan van a lec.

Pelda erre 2 eset,h képet sose kuldenek de ha en kuldok (atlagos vagyok szerintem kinezetre) vissza se irnak.Megigertek,h ok is küldenek pedig.Egyik se irt utanna.

2020. aug. 23. 10:36
 7/31 anonim válasza:

6-os:

Úgy érted, hogy valójában nem is érzik magukat rondának, csak szimplán kosarazni akarnak?

Érdekes felvetés. Nyilván van egy olyan réteg, aki azért mondja magát csúnyának, hogy utána kapja a visszajelzést, hogy "jaaaj, ne hülyéskedj, gyönyörű vagy". Ugyanakkor szerintem ki lehet szűrni, hogy ki olyan, aki kamuzik és bókot vár, és ki az, aki valóban nincs toppon mentálisan.


Egyébként azt a részt teljesen megértem az ők esetükbe, hogy nem küldenek viszont képet magukról.

Ha valaki képet kér, az annyira... nyehh. Nehéz kifejezni, de mint nő, én sem merek képeket küldeni. Elvégre, annyi fétis meg minden van a világban. Én nem akarom, hogy valaki az én képeimre verje ki, vagy netán bárhogy visszaéljen vele. Ha egyszer elküldtem neki, könnyen vissza tud élni vele. És simán viszont láthatom társkeresőn - és ezzel el is értünk egy újabb pontra: simán lehet, hogy férfiakkal beszélgetsz, akik trollkodnak. És azért nem küldenek képet, mert férfiak, és így kiesnek a szerepből.


Másrészt: megértem, hogy jó a szándékod azzal, hogy őket is akarod látni. És hogy ezzel csak alapozod vagy eltiprod a kapcsolatot (hisz vonzalom nélkül nincs kapcsolat), de női szemmel ez akkor is kiábrándító. Plusz ha csúnyának látsz, akkor lehet mély nyomot hagysz bennünk egy "nem vagy csúnya" hazugsággal vagy tiltással.

2020. aug. 23. 10:46
 8/31 A kérdező kommentje:

Valahogy ugy ertem.

En sose kosaraznek ki valakit ugy,h eloszor hazudgalok neki es utanna eltunok :D

En mar akartam kapcsolatot olyan notol akinek a latvanya komolyan mondom,teljesen....hogy is mondjam nem vonzott egyaltalan.De adtam volna a dolognak eselyt.Persze neki nem kellettem...talalt valami ürügyet,h ne irjak neki tobbet.

En mindenkinek eselyt adok nokbol kinézet terén,amig a nok nem igy csinalnak velem.Es meg mindig akarok,es meg mindig ugy erzem,h nem minden no olyan amilyenekbe belefutottam eddig.

2020. aug. 23. 11:11
 9/31 anonim válasza:

Nyugi, jópasival sem ismerkednek, nem csak veled. Érdekes mindenesetre. Azt tudom ajánlani hogy ne ismerkedj ilyenekkel inkább olyannal aki szép és mind testileg-mind lelkileg rendben van.

Az nagyon ritka mint a fenti válaszoló hogy amúgy jó csaj, csak testképzavara van és még normális is.

2020. aug. 23. 12:41
 10/31 A kérdező kommentje:

Mar nem hiszek abban,h meg 1x lesz valakim.

Mar csak azt sajnalom,h az elso es utolsó kapcsolatom olyan rövidre sikerült.

2020. aug. 23. 13:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!