Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Esetleg van itt olyan 13-15...

Esetleg van itt olyan 13-15 év körüli lány, aki ismerkedne egy általában csúnyának tartott fiúval?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok ilyen álompáwa vagy mi a tököm, de azért tetszettem már én is néhány lánynak( van már tapasztaltaom, barátnőm is volt stb.), gondoltam itt megpróbálkozom háthat találok olyan lányt esetleg, aki nem ilyen felszínes, válogatós csak a külsőre hajtó típus. De olyan lány írjon inkább, aki humoros, huncut, kicsit lökött és, ha perverz az se baj. :D
2014. okt. 6. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szalonkepes akkor mit akarsz?
2014. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én olyan perverzebb vagyok,és huncut..ja meg van humorom is :D

Csak sajna én nem lakom pont a legközelebb...sorry :/

2014. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es ha szerinted csak a külsőtől lesz valaki szalonképes, akkor elég gáz vagy, ásd el magad!:D
2014. okt. 6. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
13-15 évesen huncut, perverz? What the fuck?
2014. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig így van, ha csúnya vagy és nem vagy valami zseni akkor a lányok messziről elkerülnek.
2014. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-öske el vagy tévedve, nekem már volt egyéjszakásom, barátnőm, alkalmi smárolás több randim is. Pedig ronda vagyok, de szerencsére van egy kevés lány, aki nem olyan felszínes, vannak, akik megkedveltek és elfogadtak ronda srácként is.
2014. okt. 6. 16:04
 7/9 anonim válasza:
A kérdés, hogy mennyi idős vagy?:D
2014. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha te is pesti vagy akkor ismizhetünk... de nem azt jelenti h rögötn le is fekszem.. :P ez 1 hoszú folyamat xd
2014. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nincs
2020. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!