Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi fog történni, ha maszk...

Mi fog történni, ha maszk nélkül utazok a buszon/metrón?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mikor felszállok akkor felhúzom az orromig a szájkosarat, de utána leveszem. Jön az ellenőr a büntetéssel, de én ellenállok neki. Utána...?

2020. szept. 9. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Agyonver az ellenőr
Agyonvernek a rendőrök akiket az ellenőr hív ki
Semmi
Az utasok vernek agyon
Mindenki megtámad engem és addig püfölnek míg mozgok
Csak beszólnak valamit de hagynak tovább utazni maszk nélkül
Nem szólnak be és hagynak tovább utazni maszk nélkül
Más (leírom)
67 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Csak azért nem mondom, hogy remélem, hogy megbsznak mert az ilyen kis bziknak az jutalom lenne.
2020. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
75%

A buszok ilyen esetekben pl. meg szoktak állni és addig nem mennek tovább, amíg le nem szállsz vagy fel nem veszed a maszkot.


Metróban vannak elegen minden állomáson, hogy megragadjanak és kitegyenek a kocsiból.

2020. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Leordítanak vagy neked mennek rosszabb esetben sajnos a vírushívő rettegő M1 bámuló nyugdíjasok :D Szerintem legyen nálad valami önvédelmi eszköz...
2020. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Az ellenőr hívhat rendőrt is. De szerintem ha miattad állna meg a busz akkor az utasoknaknis lenne hozzád pár keresetlen szavuk.
2020. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De most nehogymár miattam álljon meg a busz. Meg akkor csak még több ideig kellene egy légtérben lennem a többi utassal. Plusz nekem is el kell jutnom A-ból B-be.
2020. szept. 9. 18:37
 6/23 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm felpontoztalak! Meg a többieket is
2020. szept. 9. 18:38
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vernélek meg inkább felgyújtanálak mert a magas hőmérséklet minden vírust elpusztít.
2020. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
60%
Ha nincs jegyed, de ellenállsz, akkor az ellenőr rendőrt hívhat, szerintem ugyanez van. De ha már egy kis g*ci vagy, aki nem hajlandó felvenni a maszkot, akkor inkább fizesd ki a 8000 forintos helyszíni bírságot, mint hogy bevigyenek a rendőrségre.
2020. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Semmi, max buszon veszem fel az álltartót, nincs semmi. Ha nem lenne “kötelező” minimális ember hordaná. A többség unja a hisztit, és minél agresszívebben nyomják a hülyeséget, annál disszinánsabb lesz, hogy átverték az embereket ezzel a hisztivel
2020. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
60%

Az fog történni, hogy

1. nagyon csúnyán néznek rád a többiek,

2. valaki rád is fog szólni, hogy maszkot fel.

3. erre te nyilván beszólsz neki, hogy törődjön a saját dolgával

4. morogva utaztok tovább a célállomásig

5. ha ott van az ellenőr, akkor felszólít, hogy maszkot legyen kedves felvenni

6. te visszaszólsz az ellenőrnek, hogy rajta sincs maszk rendesen mit dumál

7. majd ő felhúzza szépen rendesen, téged meg szépen megbírságol már csak úgy azért is alapon.

+ szerintem vedd fel azt a maszkot, ha a közösség ezt kéri, mindegy, hogy miben "hiszel"- elvileg nem okoz fájdalmat a viselete és ebbe még úgy tudom senki nem halt bele (nem volt jelentett eset). Külföldi országokban is felveszik- nem nálunk agyszülemény csak, sőt van, ahol ennél keményebb bírságok is repkednek.

2020. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!