Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikor fognak...

Szerintetek mikor fognak bezárni a sulik?

Figyelt kérdés
Ti miket hallotok? Mikortól lesz újra online oktatás?

2020. szept. 9. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
A helyi boltban azt mondják, hogy október 15.-től lesz újra az, mint tavasszal.
2020. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk a pékségben azt mondták, hogy csak november 1-től nem lesz suli, de egészen húsvétig.
2020. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk már tuti zárva van, fél 5 körül nincs már ott senki.
2020. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi troll...
2020. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
4, hetek óta naponta 10-15 alkalommal le van írva a válasz.
2020. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Százezerszer leírták már,hogy csak ott lesz távoktatás, ahol fertőzöttek jelennek meg. Országosan nem lesz. Értsd már meg. Nem kell mindennap kiírni ugyanazt a kérdést 3x-4x.
2020. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk egyesek szerint már a jövő héttől, mások szerint október közepétől nem lesz rendes tanítás, és van olyan is, aki szerint valamikor szeptember folyamán fogunk leallni, de szerintem jobb is lesz, mielőtt hazahozom a virust, mert sok diák nem hord maszkot, eszükbe se jut távolabb ülni egymastol legalább akkor, amikor kiscsoportos orajuk van, a kezfertotlenitot is igyekeznek elbliccelni belépéskor, stb - és a tanárokrol is beszélhetnenk... Kezdem azt is látni, hogy egyre több a hiányzó...
2020. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik részből derülhet ki?
2020. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Mire való a kereső? Bírni vagy csak be néni a suli kategóriába és rá menni a mindennap legalább egyszer ki írt kérdésre. Vagy ott a goggle aki szívesen segít.

De leírom huszadjáda is mert én ilyen marha kedves meg türelmes vagyok. (amúgy nagyon nem és kezdem unni hogy naponta ki kell oktatnom valakit)

Szóval teljes bezárás nem várható, max iskola vagy város szintű. Akkor lesz bezárás ha valamelyik suliba fertőzötett találnak vagy valamelyik városa nagyon hirtelen emelkedik a számuk. Lehet osztály színű bezárás is. Olyan mint a tavaszi nem valószínű hogy lesz. És nem hónapokra hanem kb. két hétre.

Az okosoknak üzenem hogy nem magamtól szedem. El lett mondva. Azt hiszem a Mokka szépet. 1-i adásában meg a tényekben is. De a goggle-en is fent van.

Kedves emberek akik holnap is kiirják ezt a kérdést. Legyetek szívesek tájékozódni először.

2020. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

"Az okosoknak üzenem hogy nem magamtól szedem. El lett mondva."


EL LETT MONDVA!!!!


Hadd kérdezzem meg : és március 13-án reggel 8 órakor mi lett elmondva Magyarország felelős miniszterelnöke által a Kossuth Rádióban?


Emlékszünk még rá? Mert én igen!


És mi lett elmondva ugyanezen napon még 24 óra se telt el, este 21 órakor Magyarország kormánya által a kormányinfón?


Na mi lett elmondva?

emlékszünk még rá? Mert én igen...

2020. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!