Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiből tudnék összehozni...

Mennyiből tudnék összehozni kb. egy első autót magamnak papírokkal, meg mindennel, ha az a cél, hogy menjen és elég egy olcsóbb fajta, de jó használt autó is egyelőre?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
800-1100 000 Ft.
2020. szept. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

8-9millióért már vannak jók amiket vennék, főként 1-2 évesesek vagy valami új Nissan.


Viccelek. Ha ügyi vagy mint én 220 ezerből megcsinálod. 100 ezer volt az ezres Swift 1.5 év műszakival 60 az átírás és olaj csere. Kapott most 2 év műszakit. Megy, nem gyorsan, de használható.

2020. szept. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es én is Swift-ben gondolkodtam. Azt hittem az átírás is ilyen 150 körül van. Ezek szerint mégsem? Egyébként ezek szerint tényleg megéri.
2020. szept. 5. 05:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Swfit . Közép ár kategória azaz 250-300 ezer kb , 60-70 az át írás , biztosítás függ a korodtól , jogsid korától . Első szerviz folyadékok , szűrők , vezérlés meg a gyertyák max 50-60 ezer . Biztosítás nem számolva nagyon max és akkor már egy patika kis 1.3-as swfited van 400-450 ezerből meg vagy .

Jaa és ennyiért már találsz akár 2 elektromos ablak és klímával szereltet .

Vagy amit még néznék hasonló áron 1.9td vagy 1.9tdi vw golf 3

Vagy 1.6td golf 2

Szintén örök mint a nyomorúság . Az öreg dízel vw ki megy a világból és vissza is jön mint a swfit . Hamarabb rohad porrá a kaszni ezeknél mint , hogy a motorral komoly drága gond legyen . Alkatrész meg kb a sarki közértben is van annyit bontanak meg utángyártott cuccokat is tolják ezerrel azaz dízel golf 2 vagy golf 3 vagy a futárok jó barátja az öreg 1.3 swift .

2020. szept. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
300.000 Ft körül, akár alatta is. Suzuki Swift, Opel Astra és kategóriatársaiban gondolkodj. Nálunk van a családban egy swift, 17 éves és 65 ezer km van benne. Ér vagy 300 ezret. Ilyen papa/mama autót ki lehet fogni.
2020. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!