Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csinálnak jól azok a fiúk...

Mit csinálnak jól azok a fiúk akiknek már 15 évesen van barátnőjük?

Figyelt kérdés

És mit csinálnak rosszul akiknek 25 évesen sem volt?


Én utóbbi vagyok. Nekem valószínűleg valami bajom van, mert a kommunikáció nekem nagyon nehezen megy. Tudok beszélni persze, csak nem jön olyan könnyen a mondani való. Vannak dolgok amikor nem tudom mint mondjak. Barátaim sincsenek.

Szerintetek nekem emiatt ha lesz barátnőm akkor szinten aluli lehet külsőre? Kinézet alapján nálam előnytelebbnél lehet esélyem amiatt mert nem vagyok annyira jó a kommunikációban?

Nem vagyok fogyatékos, tudok értelmesen beszélni, de úgy érzem sokszor nincs mondandóm. Kinézetemen sincs semmi feltűnő. Ezt csak azért mondom hogy el tudjátok képzeli hogy milyen vagyok.


2020. szept. 13. 12:32
 1/2 anonim válasza:
Mi lenne inkabb ha dolgoznal a kommunikaciodom? Sokkal konyebb mint egy rossz gemetikan valtoztatni.
2020. szept. 13. 13:19
 2/2 anonim válasza:
15 évesen volt az első komoly kapcsolatom, én úgy érzem ott elrontottam valamit, szóval nem maradtál le sok mindenről. :D
2020. szept. 14. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!