Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rocker lányok (összefoglaló...

Oldrockboy kérdése:

Rocker lányok (összefoglaló "néven") kik ebben a szubkúltúraban léteztek,nektek nehéz az ismerkedés? Magatokhoz illő partner keresése? 40f

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok kiknek a rockzene életérzés,tetováltak,percinget viseltek ,bakancsot hordtok nem a züllésre gondolok természetesen!

Normalis válaszokat varok nem beszólós trolkodást.



2020. szept. 17. 05:42
 1/3 anonim válasza:

Miért volna nehéz ?

Nem látok itt semmi kivetni valót.

2020. szept. 17. 08:41
 2/3 anonim válasza:
Eléggé szétesett a szubkultúra mostanra. mostanra kevés loncsos bakancsos maradt. Amelyik meg ilyeneket hallgat, de nem a loncsosbakancsos, az igényesebb pasit keres, akár más szubkultúrából, vagy kizárólag zenészvadász üzemmódra állt rá.
2020. szept. 17. 10:45
 3/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Nem vagyok erre ráállva, nem kizárólag csak rocker pasikkal ismerkedek. Én meg sokaknak be szoktam jönni.
2020. szept. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!