Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb Nők! Egy fiatalember...

Idősebb Nők! Egy fiatalember kerestetik! Ki szeretne ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Az idősebb nők vonzanak. Olyan nőkkel ismerkednék akiket nem zavarná a nagy korkülönbség, sőt, szeretné... Egy idős hölgy-fiatal férfi kapcsolatot akarok kialakítani. Szívesen veszem, ha idősebb hölgyek írnának nekem.

Ismerkednék akár egyedülálló, elvált vagy özvegy hölgyekkel. Én egy fiatal férfi vagyok aki szeretne magának egy 'asszonyt'. Szívesen beszélgetek, alakítok ki kapcsolatot idős nőkkel szeretem őket vonzódom hozzájuk.

Remélem vannak hölgyek akiket érdekelnek a magamfajta 'fiatal emberek' kapcsolatra. Ha igen akkor kérem az érdeklődő hölgyeket, hogy írjanak nekem (egy kort és nemet a hozzászólásba) és velük szívesen elbeszélgetek privátban.

Idős hölgyek jelentkezését várom!


Köszönöm!



2020. szept. 19. 16:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
60 felettivel beszélgetnék szivesen.
2022. máj. 2. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!