Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem ertek a csajozashoz. Mi...

Nem ertek a csajozashoz. Mi a megoldas? (Hogy kerdes legyen)

Figyelt kérdés

Nehez kiszamitani egy adott akciora adott ellenvalaszt, sok a valtozo a noi komponens miatt. Ha helyzetekre spontan reagalok, az nagy valoszinuseggel a lany altal nem lesz preferalva, nem erti a dontes okat, ertetlensege vegett elutasitja azt, es negativ lesz.


Aki ert a csajozashoz, mindhatna par mindsetet vagy ilyesmi.


2020. szept. 21. 22:29
 1/6 anonim válasza:

Pedig kénytelen vagy magadat adni és elfogadni a tényt, hogy minden 100 nőből 1 lesz az, akinek szimptikus vagy/tetszel neki - tudom, hogy ezt nehéz lelkileg kibírni, főleg annak aki nem bírja az elutasítást, de nincs nagyon más mód.

Esetleg hazudhatod magad annak ami nem vagy, de az hosszútávon semmit sem ér.

2020. szept. 21. 22:35
 2/6 anonim válasza:

Tetszik a fogalmazásmódod.

De segíteni nem tudok, mert sose csajoztam.

2020. szept. 21. 22:35
 3/6 anonim válasza:

Függ attól is, hogy milyen korosztályban keresgélsz.

A mai 18-25 közötti sznob csajok csak az anyagi és testi adottságokra hajtanak.

Ergo ha nincs kocsid, lakásod, és nem egy korlátlan szabadidővel rendelkező gyúrós egyén vagy, akkor nem sok esélyed van ezeknél a felszínes retkeknél.

Ezek közül egynek minimum teljesülnie kell: vagy legyen pénzed átlagos kinézettel, vagy legyél alfahím akit fel lehet vállalni instán.

Ha valamelyik ezek közül opció, akkor lesz esélyed csajozni.

2020. szept. 21. 22:57
 4/6 anonim válasza:
Szerintem túlbonyolítod. Bátran éld meg az érzéseidet! A csajok szeretik, ha kissé kiszolgáltatod magad nekik. Lesz olyan, aki majd kicsit bénának tart emiatt, mások viszont középkori lovagnak, aki mellett hercegnőnek érzik magukat, és ők is jobban megnyílnak majd neked (veheted szó szerint).
2020. szept. 21. 23:10
 5/6 anonim válasza:
Hello nem rakéta kilövésre készülsz csak egy randira .
2020. szept. 22. 04:37
 6/6 anonim válasza:

Nekem borzalmasan antipatikus lettél a “csajozás” szóval.

Woálá... nem külsőről és nem anyagiakról ítélek mint a 3-as válaszoló sztereotípiás kijelentése.


A leírásod tetszett, jól tudsz fogalmazni, intelligens vagy. De a csajozás szó annyira proli... mintha csak egy éjszakás vagy rövid távú kapcsolatot keresnél. Középiskolában még oké a “csajozás” szó, ahogy a “csajom” és “pasim” kifejezés is... de felnőtteknél már nem egy csajt vagy pasit keresünk aki velünk jön az évzáró buliba, hanem párt vagy társat akivel leélhetnénk az életünket.

2020. szept. 22. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!