Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajozáshoz nagyon fontos a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozáshoz nagyon fontos a jó, kigyúrt, sportos kinézet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl félénk, többek szerint is vicces jófej, megértő, törődő vagyok, de hát na. Nem vagyok egy Dwayne Johnson. Azért van így is esélyem a csajoknál?

2019. aug. 12. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Mit értesz csajozás alatt? Napi rendszerességgel dugnál lányokat a buliban vagy egy kapcsolatra vágysz?
2019. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem pl jobban bejön valaki egy átlagos, feszes testtel/pici pocakkal mint egy Dwayne Johnson. A külső is fontos, nálam az az első hogy az megtetszen, de utána a a belső az igazán fontos dolog, lehetsz kicsit csúnyácska de belsőre az álompasim és akkor nem is fog érdekelni hogy xy helyesebb, de lehetsz egy Adonisz ha közben a természeted rossz és egy rosszabb külsejű, kedves csávó "elhódít" a belső tulajdonságaival. :)

16/L

2019. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem. Néztél már körbe az utcán és láttad,hogy hány vékonyabb,ducibb fiunak van szép barátnője?!??Na ugye... A külső nem minden se nekem, se sok más lánynak rajtam kívül.(kivételek mindig vannak,de nem azokat a csajokat kell hajtani,akiknek a külsőn(pénzen,stb..)kívül nem sok minden számít.
2019. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyenen jár az eszed, esélytelen
2019. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb lány egyáltalán nem szereti a túlgyúrt fiúkat.
2019. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem fontos, de segít.


Azaz létfontosság helyett inkább azt mondanám, hogy felnyit lehetőségeket és már meglévő lehetőségeknél megnöveli az esélyeidet egy sportos vagy éppen kigyurt kinézet.


Voltam kövér, majd lefogytam nagyon vékonyra most meg már az izmosság kategróiában vagyok és úgy veszem észre most sokkal könnyebb dolgom van. Plusz megnöveli az önbizalmamat, hogy tudod a külsőmmel valószínűleg nincs baja a másik félnek ... vagy ha van, akkor az olyan dolog amin nem tudok változtatni így nem fájdítja a fejem.


Meg úgy vettem észre, hogy sok lány aki azt mondja, hogy "nem az esetem az izmos test" is meglepődik időnként hogy mennyire szeretik.


Meg még egy fontos dolog. Nem tudod magadat abnormálisan izmosság kigyurni magad, ami már taszító lenne az emberek többségének szteroidok használata nélkül.


Én is már 8 éve folyamatosan edzem és csak bizonyos pólókban vagy éppen anélkül a megfelelő fényviszonyokban tűnök igazán izmosnak, amúgy csak sportosnak, akin látszik hogy fitt.


... és ez nem azért van, mert nem fektetnék bele megfelelő mennyiségű energiát. 3 napból 2-t konditeremben vagyok plusz ezen kívül van 3 kardio napom egy héten így miminum 8x járok konditeremben. Plusz az diéta és így sem vagyok undorítóan izmos.


Csak az embereknek helytelen elvárásaik vannak, mivel a fitness közösségben akik hivatásosan csinálják kb mindenki nyom valamit.


Szóval nyugi senki sem lesz véletlenűl túl izmos. Ha annyi cuccot tolnál és úgy edzenél mint egy profi testépítő akkor is még évek lennének, hogy eljutt egy olyan szintre, hogy inkább negatív legyen az izmos kinézeted mint pozitív a lányoknál.

2019. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!