Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges stabil kapcsolat...

Lehetséges stabil kapcsolat kialakítása a GYIK oldal segítségével? Nőknek szól.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy lehet itt ismerkedni, párt keresni vagy keresés nélkül találni GYIK-en? Konkrétan van most itt olyan aki párt is keresne, vagy ha úgy adódna akkor szivesen ismerkedne?


Én F vagyok 24 és kiváncsi vagyok erre. Sokan, főleg nők írják külön hozzászólásba hogy nem kérnek privátot. Ezek szerint vannak akik itt szeretnének ismerkedni de ezeket a nők hogy reagálják le? Volt már olyan akinek innen lett tartós vagy rövid távú kapcsolata? Benne lennétek hogy itt, anonim módon kezdve ismerkedjetek, anélkül hogy először a külső szólna bele a dologba?



2020. szept. 26. 14:20
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Nem es szánalmasnak tartom, hogy nem lehet ugy valaszolni bizonyos kerdesekre, hogy ne kapjak 100 alpari uzenetet...
2020. szept. 26. 14:21
 2/28 A kérdező kommentje:
És ha nem alpári az üzenet az is baj? Nem gondolsz arra, hogy lehet valakinek felkeltetted az érdeklődését, értékesnek gondol és szeretne megismerni? Az ilyen embert azonnal le kell nézni és tiltani?
2020. szept. 26. 14:25
 3/28 anonim válasza:
Felejtsed el az itteni ismerkedést, bűn rondák az itteni nők és dagadtak is. Én több száz nővel privátoztam már, és levelek alapján elmondhatom nem éri meg az itteni idődet fecsérelni ezekre a nőkre. Amikor képet küldtek magukról, teljesen kiábrándultam a beszélgetésekből, nem szép lányok vannak itt. Akkor továbbá ott a sok lelkibeteg, pánikbeteg, mindenféle zavarokkal küzdő lányok, azokat is ki nem állhatom. Akik meg tényleg jó csajok voltak képek alapján, azok meg több száz km ra laknak illetve a beszélgetésükhöz nagyon sok iq-t kellett csökkentenem, mert nevetségesek ahogyan ezek ismerkedni akarnak, ők azt hiszik mindent a pasi tegyen le az asztalra, minden a pasitól függ. Undorító az egész.
2020. szept. 26. 14:26
 4/28 StevenUp válasza:

Kezdjük ott hogy a szabályzat tiltja az ismerkedés célzatú kérdéseket itt. Van külön topic erre ott lehet kibontakozni...


Másrészről meg 2008 óta követem az oldalt láttam itt embereket és beszélgettem több száz nicknévvel. Nem fiúval vagy lánnyal, hanem nicknévvel. És egyre gyakoribb az hogy sportot űznek abból hogy hülyére veszik a pasikat, mert a pasik ilyen nyomorultak, hogy itt keresik a boldogságot. Holott ez az oldal nem erről kellene hogy szóljon.

Mégis miben reménykedsz? 10000 külön levelezésből talán 1 Ami úgy alakul ahogy te szeretnéd hogy alakuljon. Felesleges időpazarlás. Egy kérdező weblaptól miért várod el hogy tarskereső lap legyen? Erre van millió ingyenes és fizetős weblap.

2020. szept. 26. 14:29
 5/28 anonim válasza:

3-as, nem kene általánosítani attol, mert te ilyeneket fogtál ki. A normalis nok nem itt fognak ismerkedni.


Kérdező, ember, nem erted mit mondok? Az alpari, primitiv üzenektol hanyom ossze magam, mert miota ezen az oldalon egy “ferfi” sem kezdte ugy a beszelgetest, hogy “szia, mizujs?”. Na, akkor szerinted megis mit kene tennem? Igen, ezeket az allati szinten élősködő emberi életformákat letiltom.

2020. szept. 26. 14:54
 6/28 anonim válasza:
Ezen az oldalon fent vagyok*
2020. szept. 26. 14:54
 7/28 anonim válasza:
#5 -ös miért ne kellene általánosítanom, amikor több száz nővel beszélgettem már és ez jött le. Nekem van mire általánosítanom. Meg pont te általánosítasz azzal, hogy a normális nők nem itt fognak ismerkedni. Kinek a normális nő vagy mitől normális a nő? Hidd el, én normális nőkkel is beszélgettem, csak nem tudok a több száz km távolsággal mit kezdeni, mert a távkapcsolat számomra, nem kapcsolat. Ugyanúgy vannak itt normális nők, nemcsak a tinderen meg társkereső oldalakon meg nemcsak buliban.
2020. szept. 26. 15:01
 8/28 anonim válasza:
#2 Ha nem írja kifejezetten, hogy ismerkedni szeretne, akkor ne írjatok neki ismerkedős üzenetet. Miért gondoljátok, hogy egy lánynak állandóan nyitottnak kell lenni arra, hogy nektek ismerkedni van kedvetek?
2020. szept. 26. 15:02
 9/28 anonim válasza:
8-as, Koszonom, vegre valaki!
2020. szept. 26. 15:06
 10/28 anonim válasza:

7-es, azt mondtad, hogy aki szep is, az 100kmre lakik minimum.

Tehat szamodra a normalis no az, aki szep, de annyi intelligenciája van mint egy marek lepkenek?

2020. szept. 26. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!