Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges stabil kapcsolat...

Lehetséges stabil kapcsolat kialakítása a GYIK oldal segítségével? Nőknek szól.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy lehet itt ismerkedni, párt keresni vagy keresés nélkül találni GYIK-en? Konkrétan van most itt olyan aki párt is keresne, vagy ha úgy adódna akkor szivesen ismerkedne?


Én F vagyok 24 és kiváncsi vagyok erre. Sokan, főleg nők írják külön hozzászólásba hogy nem kérnek privátot. Ezek szerint vannak akik itt szeretnének ismerkedni de ezeket a nők hogy reagálják le? Volt már olyan akinek innen lett tartós vagy rövid távú kapcsolata? Benne lennétek hogy itt, anonim módon kezdve ismerkedjetek, anélkül hogy először a külső szólna bele a dologba?



2020. szept. 26. 14:20
1 2 3
 11/28 Miss Endzsi válasza:
Élőben ezerszer jobb beleszeretni valakibe.
2020. szept. 26. 15:12
 12/28 anonim válasza:
10-es én egy szóval nem mondtam, aki szép az számomra a normális nő, nem tudom honnan veszed. A csúnya, dagadt nőknél is voltak normálisak, csak nem tudok mit kezdeni azzal, ha külsőre nem jön be az adott lány arca, attól lehet bármilyen normális is. De nem fogok többet ide írni e kérdés alá, ki is törlöm a megválaszoltak közül, mert nincs kedvem magyarázkodni az érthetetlen embereknek. Szövegértelmezés 0. Te is bármilyen szép vagy csúnya lennél, veled sem kezdenék, mert baromira nem egy hullámhosszon vagyunk.
2020. szept. 26. 15:13
 13/28 anonim válasza:
Na, akkor èn leszek az, aki pozitív vèlemènyt mond :) igen,lehet itt ismerkedni :) 23N
2020. szept. 26. 15:14
 14/28 anonim válasza:
Ismerkedni lehet,kb 1hétig tart.
2020. szept. 26. 15:44
 15/28 anonim válasza:

Én próbáltam.

Innen eddig egyetlen alkalmi jött össze. 😑

Rengeteg nickkel beszélgettem. Nehéz kifogni számomra vonzó pasit, mint mindenkinek mindenhol. Itt inkább az a zavaró, hogy egy ember több névvel is fent lehet, aztán megint elkezdünk beszélgetni, megint képküldés. Na akkor leszek kissé ideges, hogy már megint ő. Nem tudom, hogy most vagy azt hiszi, hogy másodjára meggyőzött és fel sem ismerem, vagy nem tudom.... Vagy már nem emlékszik az én nickemre.... Nekem ugyebár csak egy van... 🙄

Meg hát általában nem értik meg, hogy ha egyszer nem fog meg engem, mint férfi, akkor hiába lesz bármilyen kedves meg aranyos hozzám. Ha nem vonzódom hozzá, veszett fejsze nyele.

2020. szept. 26. 16:18
 16/28 anonim válasza:
12-es, Huh, de nehez eset vagy. Ne aggodj, eszem agaban se jutna veled ismerkedni :’D
2020. szept. 26. 16:20
 17/28 anonim válasza:
15. Ez nagyon vicces 😂
2020. szept. 26. 17:27
 18/28 anonim válasza:

#17

Örülök, hogy feldobtam a napod 😅

2020. szept. 26. 17:37
 19/28 anonim válasza:

Adom a 3-ast! Full kretének itt a nők, ha egyáltalán visszaírnak. Ha írnak is, elég hamar előjön a bunkó énük, pedig ők sírnak itt hogy nem megy nekik az ismerkedés. Hát nem véletlenül.

Bár ennél már csak az a szebb, amikor valakivel hosszan beszélgetsz, direkt nem nyomulsz, majd lelép mint a szar.

2020. szept. 26. 18:13
 20/28 anonim válasza:

#19

Hát én tudnék neked mesélni a pasikról is.

Valószínűleg azért írkáljátok, hogy kretének és azért nem írnak vissza, mert nem jössz be neki. Ennyi. Az elutasítás elfogadása meg nem megy.

2020. szept. 26. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!