Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehogy se talál rám a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy se talál rám a szerelem, és már nagyon későnek érzem, nagyon le vagyok csúszva?

Figyelt kérdés
17/L és még sosem csókolóztam sosem volt barátom és nyilván szűz vagyok. Nagyon cikinek érzem, másoknak ezek mind 15-16 évesen összejöttek.

2020. júl. 21. 22:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Majd itt írnak, még válogathatsz is.
2020. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
És? Mivel lány vagy ezért sose vagy lemaradva. Fiúként más a helyzet, ott 18 éves kortól kezdve igen, le lennél.
2020. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lemaradva semmiről. :D

Én nekem se volt még barátom, nem is csókolóztam, és ebből adódóan, szűz is vagyok. De nem bánom, inkább legyek ebben a helyzetben, mintsem 15 évesen elvesztem egy random sráccal, csak hogy "ne maradjak le".

Nem vagy egyedül, ne érezd magad így, a baráti társaságom 85%-a szűz.

Szerintem nem gáz, majd ha találsz egy rendes fiút, azzal elveszíted, nem kell mások miatt siettetni magadat.

(és ez nyílván egyéni vélemény, de szerintem az sem gáz ha egy fiú szűz..)


17/L

2020. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

Dehogy lenne lemaradva egy fiu... Sztem meg az az ultragaz meg a ciki, ha ilyen koran, ilyen fiatalon elvesziti valaki a szuzesseget vaagy csokolozik valaki, meg "baratot" keres, csak mert mar masoknak, meg minden ismerosomnek van....

Ne aggodj semmirol az egy eg adta vilagon nem vagy lemaradva. :-)

2020. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
Naa epp ezt irtam, mikozben te is kedves 4-es :-)
2020. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Bocsi hatos :D
2020. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Én egyszer csókolóztam összesen. Nem érzem hogy gond lenne mindennek eljön az ideje. Ne add magad oda mindenkinek, inkább várj az "igazira". Jobban megéri szerintem vagy szimplán várj addig amíg jól összehangolódsz valakivel egy buliban vagy akárhol. 17/f
2020. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
Én 17 voltam mikoor először csókolóztam,semmi hátrányom nem lett belőle. 24/f
2020. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok valamennyire
2020. júl. 23. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!