Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk hogyan reagálnátok ha...

Fiúk hogyan reagálnátok ha egy szép, csinos lány odamenne hozzátok?

Figyelt kérdés

Gáznak tartanátok hogy a lány kezdeményez? Vagy így már nem érdekelne titeket annyira mert nincs meg a "vadászás"?


Sokszor megkaptam mar fiúktól akikkel buliban leálltam beszélgetni hogy nem mertek odajönni hozzám mivel "egy ilyen csajnál úgy sem lenne esélyük". Most van egy kiszemeltem szerintem bejövök neki de akárhányszor köszön mindig latom hogy zavarban van nem mer rám nézni sokáig. Ezért gondoltam hogy én megyek oda hozzá csak nem tudom ez mennyire lenne gáz?



2020. okt. 2. 12:55
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nagyon örülnék, ha egy szép és csinos lány odajönne hozzám és beszélgetést kezdeményezne.

De talán annyira váratlanul érne, hogy nem tudnék reagálni...

2020. okt. 2. 18:25
 12/13 anonim válasza:
A fiúk mondókájában van igazság, megesik, hogy nekem is megtetszik valaki, aztán hagyom a francba az egészet, mert arra gondolok, hogy úgyis van valakije, vagy ha nincs is, akkor sem érdekelném őt, nem is lenne nála esélyem.
2020. okt. 2. 19:29
 13/13 anonim válasza:
Örülnék neki.
2020. okt. 3. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!