Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni szeretnék, de nem...

Ismerkedni szeretnék, de nem egyszerű... vajon lehet így esélyem?

Figyelt kérdés

Egy „barátság extrákkal”-szerű kapcsolatot keresek. Nem szeretnék komolyabbat, nem akarok elköteleződni. Felnéztem 1-2 szexpartnerkeresőre, de számomra kiábrándító volt, amit ott találtam. Nekem nem jön be ez a „felsorolom a paramétereket és ha megfelelsz ezeknek és a képen is tetszel, akkor talán, esetleg dughatunk egy jót”-hozzáállás. Nekem a külső nem különösebben számít. Persze preferenciáim vannak, de sokkal fontosabb, hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia és tudjunk beszélgetni is egy jót. Nem arra hajtok, hogy egyből az ágyba vigyem a partnerem és azt sem bánom, ha a barátság végül extrák nélkül jön létre.

A dolgot nehezíti, hogy az identitásom nem bináris, a külsőm pedig eléggé androgün. Feminin a viselkedésem és kissé a külsőm is, inkább a női nemmel azonosulok, mint a férfivel, de férfi nemi jegyekkel áldott meg a sors. Mindezek mellé a nőkhöz vonzódom. A hetero nőknek általában nem vagyok eléggé férfias (és most rátok nézek, akik kiírjátok az adatlapotokra, hogy ti a nagybetűs, igazi Férfit keresitek – nincs is ezzel semmi gond, csak hát ez pont nem én vagyok), a leszbikus nők meg nőt keresnek női testtel, szóval náluk is kiestem. A biszex nőkről többnyire kiderül, hogy kíváncsi heterók, akik kipróbálnák női partnerrel. Szóval mindenki dobozol, férfi-nő, hetero-homo-bi, stb., én meg a dobozokon kívül vagyok.

Tudom, járjak társaságba, meg ismerkedjek, ami szép és jó, csakhogy nagyon introvertált vagyok, 2 fő nekem már társaság, 3-4 fős vagy nagyobb társaságokban általában a háttérbe vonulok és felveszem a hallgatóság szerepét, amit előbb-utóbb megunok. Van némi szociális fóbiám is, inkább egyedül szeretek lenni, de azért néha-néha hiányzik a társaság. Nem leszek álszent: magas a libidóm, néha rám is rámjön a „dughatnék”, meg megvan bennem az a bizonyos vadászösztön, mint a legtöbb férfiben, de nem veszítem el a fejem. Szerintem amúgy ezek nem elítélendő dolgok.

Ha ez még nem lett volna elég: van párom. Tudom, ez most fura, de ez van. A munkája miatt jelenleg távkapcsolatban vagyunk és megegyeztünk, hogy nyitottá tesszük a kapcsolatunkat. Felhasználjuk ezt az alkalmat arra, hogy mindketten nyissunk valami új felé.

Van még pár csontváz a szekrényben, de ezeket későbbre tartogatom. 😄 Azért vannak jó tulajdonságaim is, de ezeket nem szoktam hangsúlyozni. Utálom fényezni magam. Állítólag kedves vagyok, intelligens, meg odaadó... de most olyan nagyképűnek érzem magam, hogy ezeket leírtam. 😄

Akinek volt türelme átrágni magát ezen a betűhalmazon, annak további infók, hogy 31 éves vagyok, 179/60 és Budapesten élek. A nőkhöz vonzódom és csakis hozzájuk (ezt csak azért emelem ki, mert mindig van pár úriember, aki ennek ellenére bepróbálkozik). Egy hozzám hasonlóan fura csajszit keresek, de tőlem aztán lehetsz tök átlagos is, lényeg, hogy jól kijöjjünk egymással. 😊



2020. okt. 2. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Mit jelez ott az a #transznemū??
2020. okt. 2. 21:51
 2/4 A kérdező kommentje:
A 2. bekezdésben benne van.
2020. okt. 2. 21:54
 3/4 anonim válasza:
Én benne lennék, szivesen ismerkednék veled.😊
2020. okt. 2. 23:31
 4/4 anonim válasza:
Az mit jelent, hogy férfi nemi jegyekkel?:)
2020. okt. 3. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!