Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kb. 2 hete levelezek egy...

Kb. 2 hete levelezek egy orosz nővel, aki egy magyar társkeresőn írt nekem először (a Lovebox-on), megadva a gmail címét. Kinek volt már pozitív élménye hasonló szituban? Azért kérdezem, mert eddig csak átverésekről olvastam.

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 19:03
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
És ha most nem, majd legközelebb, mert annyira keresed az orosz nőt, valami (talán képzelt) bűnödért keresel magadnak büntetést, újra és újra belebonyolódva a közismert csalók halmazába. Szerettek téged a szüleid kiskorodban?
2020. okt. 8. 22:00
 12/29 anonim válasza:
Amíg nem beszéltetek videó chatben addig ne éld bele magad. Utána se. Mindig legyen menekülő utad.
2020. okt. 8. 22:21
 13/29 anonim válasza:
Repjegyre fog tőled pénzt kérni, de előtte útlevélre, vízumra stb. Aztán ha úgy érzi gyanút fogtál, lekoccol.
2020. okt. 9. 09:29
 14/29 A kérdező kommentje:
Csak játszadozom.... Pénzt semmiféleképpen nem küldök ismeretlennek. Én csak arra vagyok kíváncsi, volt-e már valakinek sikere orosz nővel internetes ismerkedés során.
2020. okt. 9. 12:08
 15/29 anonim válasza:
Külföldivel én eleve nem is ismerkedek, de FB elérhetőséget is célszerű mihamarabb elkérni, az is sok mindent elárul.
2020. okt. 9. 14:05
 16/29 anonim válasza:
# 13 vagyok. Akkor jó játszadozást. Inkább tanulhatnál, vagy dolgozhatnál az újdonsült orosz "barátnőddel" együtt.
2020. okt. 9. 14:05
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem gondoltam komolyan a játszadozást. Inkább csak arra utaltam, hogy próbálkozok, de azért nem élem bele magam vakon. Dolgozom. Mindemellett sajnos eléggé reménytelennek látom az itthoni ismerkedéseket az eddigi rossz tapasztalataim miatt. És sz@r egyedül. Ennyi.
2020. okt. 9. 14:19
 18/29 anonim válasza:
Nem értem, miért kell a kérdezőt támadni. Ő csak tapasztalatokra volt kíváncsi. Hogy éppen neki most egy orosz nő kell, az miért okoz egyeseknek ekkora gondot? Egyépként én nem tudok ebben segíteni neked kérdező. Azt javaslom, valóban légy óvatos és sok szerencsét kívánok ahhoz, ha mégis összejönne egy ilyen kapcsolat!
2020. okt. 9. 14:40
 19/29 anonim válasza:
Mennyi pénzt kell majd küldened hogy eljöjjön? :D :D :D
2020. okt. 9. 15:44
 20/29 A kérdező kommentje:
Erről még egyáltalán nem esett szó, csak "beszélgetünk".
2020. okt. 9. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!