Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A volt barátnőm azt csinálhatt...

A volt barátnőm azt csinálhatta amit akart én nem csinálhattam azt amit akarok?

Figyelt kérdés

Romániában lakik, bármikor elmehet házibuliba, azt csókol meg akit akar és azzal van együtt akivel akar.

Az ő ismerősei haverjai támogatják a házibulit, az én ismerőseim, haverjaim nem.

Párkapcsolatra random lányt keresek, akiben meg lehet bízni, a kommunikáció normális, dohányzik, iszik alkoholt, szereti a bulit, szép az arca, mellei egyenesen állnak, nem sír, nőies nő, belső érzései vannak, szereti az állatokat növényeket természetet, sportol és egészségesen táplálkozik, minden nap eszik gyümölcsöt és zöldséget, szeret és tud sétálni, érdekli a szép és új helyek, neki tud élvezetet jelenteni a zenehallgatás, tud és szeret táncolni, meg tudja jegyezni és el tudja énekelni a zenék dalszövegeit, szereti a gofrit és a hamburgert, neki jó érzés együtt aludni egy férfivel, szereti a függetlenséget és a nyílt párkapcsolatot persze csak abban a buliban/házibuliban ahol mindkettőnk ott van, türelmes a szerelemben, nem félt és megbízik bennem.



#bizalom #extrém párkapcsolat #nincs veszett ügy #nincs lehetetlen #normális kommunikáció
2020. okt. 8. 23:39
 1/6 anonim válasza:
Jól van. Cserébe mit tudsz adni?
2020. okt. 8. 23:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha lány vagy egy kulturáltabb helyen elmondom
2020. okt. 9. 00:15
 3/6 anonim válasza:

Most ez mi? Nem értem a kérdést. A volt barátnődről írsz? Mert az már csak VOLT szóval felesleges.

Vagy ismerkedni akarsz? Arra ott van az ismerkedés kategória.

2020. okt. 9. 00:45
 4/6 anonim válasza:

Ez nem az a hely.

Illetve ha jól értem tökéletes lányt keresel,akkor gondolom te is az vagy fiúban

2020. okt. 9. 07:49
 5/6 anonim válasza:
Dohányzik és alkoholt iszik, közben egészségesen táplálkozik.... Mekkora baromság amit írsz....
2020. okt. 9. 11:43
 6/6 anonim válasza:
Kerestetik egy egészségesen élő, hűséges szépleány, aki iszik, dohányzik, gofrit és hamburgert eszik, és függetlenséget meg nyitott párkapcsolatot keres :D "Tisztára, mint a népmesében: - Édes szolgám, menj el ebbe és ebbe a faluba, mondd meg a bíró lányának, hogy látogasson meg engem, de se nem lóháton, se nem gyalog, se kocsin, se az úton, se az út mellett ne jöjjön. Ruhába is menjen, de meztelenül is legyen, hozzon is nekem ajándékot meg nem is, mert különben lefejeztetem."
2020. okt. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!