Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki egy...

Van itt olyan lány aki egy átlagos de rendes srácot szeretne a barátjának? 27F

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy ne legyen mondjuk edzett teste és az a márkás ruhákban járó ember hanem az a középkategóriás pasi!
2020. okt. 14. 21:52
 1/8 anonim válasza:
Nincs.
2020. okt. 14. 21:53
 2/8 anonim válasza:
Idõs hölgyek is játszanak?
2020. okt. 14. 22:56
 3/8 anonim válasza:
Nincs
2020. okt. 15. 04:45
 4/8 anonim válasza:
Én még neked is csúnya vagyok.
2020. okt. 15. 04:46
 5/8 anonim válasza:

Én ilyen vagyok :)

18L

2020. okt. 15. 15:33
 6/8 anonim válasza:
Csak a személyiség számít.
2020. okt. 15. 17:42
 7/8 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy a rendes nem rendes pasik.. fiatalon a rossz csont pasikat.. mert úgy hiszik, hogy vagány.. és velük a pasi majd kivételt tesz.. :-) mikor idősek, és már jól meg lettek nevelve, akkor keresnek rendes pasikat.. akiket viszont megunnak.. :-) szóval a változatos dolgokat szeretik.. de az állandóságot, biztonságot is.. ergo rendes pasi, aki meglepő.. a rendes pasi nem vadul... Elore látható, az ágyban sem lesz Picasso, vagy Dali.. vagy rock zenész.. akik orgazmust tudnak okozni.. vizuálisan, a fülön keresztül, vagy író.. akikhez még vonzódik.. ( a pénzt hagyjuk most) tehát a rendes férfi kellene, de nem lesz nedves tőle a bugyi.. az a szenvedélyes dolgoknál működik.. a dolog nem binaris.. rendes-nem rendes.. vegyél egy macskát.. és figyeld.. olyan a nő is.. a lelke.. néha csak simogatni kell, néha játszani vele, néha csak gyönyörű, ahogy puhán elegánsan lépked.. néha úgy tesz, mintha nem érdekelnéd, de minden neszre figyel.. ha raszolsz vissza beszél, vagy megsértődik..ha nem figyelsz rá, csinál valamit, hogy oda figyelj.. ha dolgozol ráül a billentyűzetre.. az idősebb nőknek kell rendes faxi.. akik már lemondtak a szerelemről, és másra fókuszálnak... biztonság, Nyugalom stb..
2021. jan. 3. 12:52
 8/8 anonim válasza:
Ilyen vok
2021. jan. 3. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!