Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Postásként jó esélyem lenne...

Postásként jó esélyem lenne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Jelenleg épp munkanélküli vagyok és nőtlen. Nézegettem állásokat és a Posta keres levélkihordót, talán fel is vennének. Lenne így esélyem a nőknél? Ugye elég sok helyre kéne így mennem, mindenkihez be is csöngetnék egy pár szóban elmondanám, hogy milyen levelet hoztam, bókolnék stb.


Ugye van is az a beszéd, hogy biztos a postástól van a gyerek, ha nem hasonlít az apjára, gondolom ennek van valami alapja.



2020. okt. 16. 19:04
 1/9 anonim válasza:
Igen,de inkább a nyugdíjas mamák vannak otthon.
2020. okt. 16. 19:08
 2/9 anonim válasza:

Ha nem tudsz ismerkedni, postásként sem fogsz tudni, de ha tudsz, akkor meg tök mindegy a melód.

Én is az egyik munkám által lettem kapcsolatban, de 3 év után! Mert nem vagyok az az ismerkedős karakter. Ha az lennék, pár hét, max. hónap is elég lett volna.

2020. okt. 16. 19:21
 3/9 anonim válasza:
Az én fantáziám szerint lenne pár érdekes történet..
2020. okt. 16. 20:16
 4/9 anonim válasza:
Egyik szakma sem szégyen de nem docens nök között keresgél.mert azok csak átveszik a levelet aztán rád vágják az ajtót!
2020. okt. 16. 20:38
 5/9 anonim válasza:
Az ilyen tuskókat hamar feljelentik a postafőnöknél. Egy hetet sem dolgoznál végig!
2020. okt. 16. 21:08
 6/9 anonim válasza:
A felnőtt filmezést ajánlom inkább neked.
2020. okt. 16. 21:57
 7/9 anonim válasza:

Mindenképp javulna az esélyed, de azért ne gondolkodj abban, hogy na most aztán eljön a Te időd és fürdeni fogsz a jóságban.

Ezek a szakmák akkor igazán jók, ha egyébként is értesz a nőkhöz.

2020. okt. 16. 22:19
 8/9 anonim válasza:
Ne foglalkozz a károgókkal. Lehet, hogy beakaszthatod valakinek így. Vágj bele, ha jó leszel benne, elő is léptethetnek.
2020. okt. 17. 00:06
 9/9 BlackSword válasza:
és szerinted csak a nyári jó időben rohangál a kézbesítő???
2020. okt. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!