Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ciki ha valaki postáskén...

Miért ciki ha valaki postásként dolgozik?

Figyelt kérdés
Mindenki húzgálja a száját, ha megjelenek a cuccban.... Jó, lehet hogy nem egy nagy karrier, de még mindig jobb mintha munkanélküli lennék nem?
2020. febr. 14. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, miért lenne ciki, ha valaki postásként dolgozik. Ez egy "bizalmi" munkakör. Az, hogy úgymond egyenruhát kell hordanod, hozzátartozik a feladathoz. Ennyi erővel egy rendőr is érezze cikinek az egyenruháját? Jómagam imádom a postásunkat. Fiatal, kultúrált, olvasott, tájékozott ember, akivel élvezet beszélgetni.
2020. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:))
2020. febr. 14. 16:23
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Hülye, hülyébb, leghülyébb, postás, rendőr, vasutas.


Na jó, ez csak vicc, amúgy nem tartom cikinek, egy teljesen normális munka.

2020. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt a nem magas végzettséget igénylő munkakörök között elitnek is mondható. Az első válaszoló is írta, hogy ez egyfajta bizalmi munkakör és a postás egyenruha nekem személy szerint szimpatikus, bizalmat sugároz alapvetően. Nagyon nehéz manapság mindenhol megbízható embert találni, örül az ember, ha például precíz postással van dolga, aki korrektül szállítja a leveleket és nem keveri össze a dolgokat, hiszen például ajánlott leveleknél nagy galibák lehetnek. :)
2020. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
91%

Szerintem nem ciki régen megbecsülték a postásokat

Ne törődj mások véleményével ha nem lennél az embereknek kellene a küldeményeik után futniuk!

2020. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem ciki! Az a ciki aki munkanélkülikènt tengődik, és minden munkakört leszól!

Ne foglalkozz ilyen emberekkel.

2020. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Végülis ceo-nak sem annyira rossz lenni de ha lehetsz postás akk inkább az legyél.
2020. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Az a ciki hogy nincs sok postás és emiatt sok helyen heteket csúszik a levelek kézbesítése
2020. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki.Az a ciki,ha valaki azt hiszi,hogy ciki, és még hangoztatja is, meg fikáz téged közben, vagy valami.
2021. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
*Szóval rendes, tisztességes meló, természetben járkálsz közben, emberekkel találkozol, lehet,hogy valaki ezt tökre szereti, és sosem cserélne pl egy irodai alkalmazott-tal. És szerintem még király is, hogy valaki nem ragad benne előtte évekig még az iskolapadban,meg még funkcionális, haszna is van, mert kézbesíted a küldeményeket. És mondjuk még pl örömet is adhat, ha valaki akinek küldeményt hoztál, rádmosolyog. :):)
2021. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!