Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoznátok biciklis...

Meddig dolgoznátok biciklis postásként terhesen?

Figyelt kérdés
Kb 10 kilóméter biciklizés minden nap, 10 kilós válltáska, sok-sok lépcsőzés, kb 5-6 kilós ládák pakolása, mindemellett nagyon sok stressz.
2014. márc. 12. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg bírom, tudom és akarom.


Elsö lányomnál irodában dolgoztam, már az ülés is sok volt. A második lányomnál a nagy 21 hós volt mikor született, az egész terhesség alatt 10 kilós gyereket cipeltem, futottam vele, és iszonyatsokat mozogtam...


Döntsd el te. Ha nem szereted, nem tetszik akkor minél elöbb hagyd abba, vagy kérd be magad az irodába.

2014. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ameddig úgy érzem, hogy meg tudom csinálni.

Ha az anyagiak engedik, akkor valószínűleg nem dolgoznám végig a 9 hónapot. Minél előbb abbahagynám. Nem tudom, mikortól lehet táppénzre menni. Igazából nem is magam miatt, de valahogy félnék, hogy árt a babának.

2014. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fizikai részével nincs problémám egyelőre, igaz néha itt-ott hányok, de ez van. Próbálok koncentrálni a munkámra, de őszintén szólva egész nap a baba jár a fejemben, és tegnap pl elszámoltam magam 20ezer ft-al. :(
2014. márc. 12. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék tp-re!
2014. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is elmennék táppénzre, méghozzá nyugodt szívvel. Ez az a helyzet, amikor tényleg nincs szükség hősködésre.
2014. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a csak úgy biziklizést se ajánlotta az orvosom.
2014. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!