Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Visszafogott, introvertáltabb...

Visszafogott, introvertáltabb lányokhoz (18-25) szól a kérdés. Hol képzelnéd el az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Tehát hogy tiszta legyen kiket szeretnék megkérdezni: Itt most nem azokra a lányokra vagyok kíváncsi, akik minden hétvégén szétcsapják magukat vodkanaranccsal, ekivel, vagy a legújabb sufniban tákolt designer droggal.

Nem is azokhoz szól, akik középiskolában végig a figyelem középpontjában voltak, ők voltak a "menő csajok" oszlopos tagjai, és nem volt olyan házibuli amiből hiányoztak volna. Nem titeket kérdezlek.


A csendesebb, introvertáltabb lányok véleményére vagyok kíváncsi.


Hol képzelitek el az ideális ismerkedést?


Bulizni ti nem nagyon jártok. Esetleg van 2-3 barátnőtök suliból, akikkel eljártok esetleg havonta egyszer valahová, kis csajos estét tartotok. De ilyenkor inkább egymással beszélgettek.


Ha továbbmentetek egyetemre/fősulira akkor ott is nehezebben vegyültök társasággal. Egyetemen eléggé gyakori, hogy előadás után fél perccel már mindenki ezer felé ment. Valaki vissza a koliba/haza, valaki a következő órájára.

Tehát nem igazán alakulnak ki tartalmasabb beszélgetések.


Tömegközlekedésen titeket eleve feszélyez a tömegnyomor.

Egy agyonzsúfolt buszon/vonaton nem igazán szeretnétek senkivel sem csak úgy random dumálgatni, ha elérhetőséget kérne az meg baromira creep lenne.

Úgyhogy ez is kilőve.


De akkor hol szeretnétek párt találni (ha szeretnétek)?



2020. szept. 24. 17:29
 1/9 anonim válasza:
Netes társkeresőn ismerkedtem meg a párommal . Nagyon sokáig írogattunk, kiderült hogy van sok közös téma, megismertük egymást. Utána a személyes találkozón sokkal könnyebb volt már beszélgetni.
2020. szept. 24. 17:48
 2/9 anonim válasza:
Ha ismerkedni akarok akkor azt észreveszik (pl. megnézek valakit). Amúgy ha nem küldök ilyen jeleket akkor egyértelműen nem akarok és nem örülök annak se ha leszólítanak, feltartanak.
2020. szept. 24. 18:00
 3/9 anonim válasza:

Én az egyetemen ismertem meg a barátom és az exem is. Sose beszélgettem egyikükkel se előtte, közös óránk se nagyon volt, szóval nem az segített. Igazából annyi történt, hogy kiszúrt, megtetszettem neki és beszélgetést kezdeményezett és mivel szimpatikus volt, így folytattuk és úgy alakult ki belőle kapcsolat.

Ha most kéne ismerkednem, elsősorban az ismerettségi körömben próbálkoznék. Nem baj, ha csak látásból ismerném, ha lenne olyan aki szimpi, megpróbálnám kicsit megismerni és hátha ilyenből lenne valami. Ha meg nem lenne senki, aki tetszene, akkor valószínűleg kipróbálnék egy társkeresőt, mert túl sok új emberrel tényleg nem nagyon ismerkedem meg.

2020. szept. 24. 19:03
 4/9 anonim válasza:
Hát én neten probalok ismerkedni es ugy talizni vele vagy ha valahol megismerkedek egy sráccal,pl. könyvtarban vagy egy osztalyban.
2020. szept. 25. 02:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eléggé széles spektrumon mozognak a vélemények.
2020. szept. 25. 08:19
 6/9 anonim válasza:
Én pont olyan vagyok, mint ahogy körbeírtad az introvertáltabb lány fogalmát. Nem olyan rég rávettem magam, hogy elmenjek egy koncertre, mert nem nagyon járok el sehová, és ott ismerősi körből (ismerős ismerőse) pont találokoztam egy férfivel akivel most alakulnak a dolgok.
2020. szept. 25. 12:45
 7/9 ReGina... válasza:

Én neha jártam bulizni is de sose voltam az a szétcsapom magam típus. Inkább visszahúzódó vagyok.

Páromat facebook.on ismertem meg.

Bejelölt, rámirt, aztán beszélgettünk 1-2 hónapig. Aztán jött a személyes találkozás is és azóta együtt vagyunk (lassan 3 éve)

Viszont előtte nem volt kapcsolatom soha. Nem is ismertettem. Neki természetesen volt már pár előttem.

21/L párom 23/F.

2020. okt. 29. 16:17
 8/9 A kérdező kommentje:

Na, ez érdekes utolsó! (7-es)


1-2 hónapig miről tudtatok beszélgetni?


Milyen rendszerességgel írt az akkor még csak udvarló párod?


Mikor kezdtél te is beszélgetést kezdeményezni felé?


Azért érdekel ilyen részletességgel, mert a kérdés kiirása óta elkezdtem beszélgetni hasonlóan spontán módon facebook-on egy lánnyal, és meg vagyok lőve hogy ezt meddig kellene csak online tartani.

egy hete beszélgetünk, de mintha kezdene alábbhagyni a lendület és a folytonosság :/


Ma lett volna velem egy találkozója, de tegnap reggel képet küldött hogy 38 fokos láza van, és rossz a közérzete. Értelemszerűen lemondtuk a találkozót. Egyelőre az a terv hogy jövő héten, de ki tudja, lehet megint csúszik valami miatt.


Félek hogy a kezdeti szimpátia elfogy és már csak rendszeresen irogató random srác maradok :/

2020. okt. 29. 16:25
 9/9 ReGina... válasza:

7.es vagyok.

Nálunk azért tartott ilyen sokáig csak a beszélgetős rész, mivel akkor még külföldön dolgozott párom.

Mi napi szinten -beszéltünk, de mivel ő dolgozott nem egész nap csak ha haza ért a munkából, én akkor egyetemre jártam, tehát nagyrészt ezekről is dumáltunk.

Aztán amúgy mikor hazajött ő is lebetegedett, és azért tolódott a talalka.

Igazság szerint mikor találkoztunk akkor is meg kicsit náthás volt szegény. De minden rendben ment.

Írj üzit ha többet akarsz tudni 😊

2020. okt. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!