Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők! Ti ismerkednétek egy...

Nők! Ti ismerkednétek egy olyan férfival, aki sátánista-pogány-náci egyszerre?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 00:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Sátánista és pogány nem lehetsz egyszerre. Ez két külön hit.
2020. okt. 28. 08:12
 12/22 anonim válasza:

A sátánista és a pogány tényleg kizárja egymást.

De a kérdésre válaszolva nem, de még olyannal sem aki a 3ból csak az egyik.

2020. okt. 28. 08:44
 13/22 anonim válasza:
Sátánista nem lehet náci. A sátánisták tudják, hogy egyenlőség létezéik, és egy ember nem tehet arról, aminek született, csak arról, amilyen emberré, személyiséggé vált.
2020. okt. 28. 12:46
 14/22 anonim válasza:

#13.

Szerintem arról sem tehet senki, hogy milyen emberré válik.

Ha például nagyon sokat bántanak valakit, vagy élete folyamán kialakul valamilyén mentális betegsége, amiatt teljesen megváltozhat a személyisége.

Ez nem az ő hibája.


A kérdésre válaszolva: bárkit el tudnék fogadni, de nem ezen az oldalon szoktam ismerkedni.

2020. okt. 28. 13:05
 15/22 anonim válasza:

Szerintem arról sem tehet senki, hogy milyen emberré válik. -hát ami történt arról nem de hogy hogyan viselkedik másokkal meg mit tesz velük arról tehet.döntsd el te hogy ez ide tartozik e neked vagy sem.


Ha például nagyon sokat bántanak valakit, vagy élete folyamán kialakul valamilyén mentális betegsége, amiatt teljesen megváltozhat a személyisége.


Ez nem az ő hibája.


Az hogy mit csinál viszont az ő hibája már.Pl valakinek ugyanazt okozza aki ártatlan mint neki.Az a baj hogy a sok retardált nem azon áll bosszut aki kéne.

2020. okt. 28. 14:40
 16/22 anonim válasza:
Előbb tanuld meg a szavak jelentèsèt
2020. okt. 28. 20:00
 17/22 anonim válasza:
Nem
2020. okt. 28. 21:49
 18/22 anonim válasza:

Nácival semmi szín alatt.

Ugyanakkor a sátánizmus és a pogányság üti egymást, ahogy a sátánizmus és a nácizmus is.

2020. okt. 28. 22:46
 19/22 anonim válasza:
Figyelembe véve, hogy a nácik ideológiájában a nőknek annyi a szerepe, hogy halomra szülje az árja kölyköket, aztán a konyhában robotoljon, nincs olyan normális nő, akinek megfelelne egy ilyen pár akkor se, ha rasszista a nő.
2020. okt. 28. 22:47
 20/22 anonim válasza:
Én igen
2020. nov. 16. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!