Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek hogyan tudnák...

Szerintetek hogyan tudnák javítani ezeket a hátrányaimon?

Figyelt kérdés

Az emberek alapvetően az előnyeikre koncentrálnak. De én fontosnak tartom, hogy a hátrányaimon is dolgozzak és kijavítsam.


Véleményem szerint ezek a legfőbb hátrányaim, amik meggátolják, hogy barátnőm vagy kapcsolataim legyenek:


- Nem vagyok bulizós-pörgős típus. Ha elrángatnak valami szórakozóhelyre, diszkóba vagy ne adj Isten koncertre akkor leülök és kb halálraunom magam. Egyáltalán nem szórakoztatnak. Számomra pl sokkal szórakoztatóbb elmenni egy múzeumba vagy beülni egy kávézóba vizipipázni.


- Nem tudok egyáltalán táncolni. Köztudott tény, hogy a nők megőrülnek azokért a pasikért, akik jól táncolnak. Én kipróbáltam a táncot, de olyan borzalmas voltam benne, hogy az hihetetlen. A ritmusérzékem miatt, azzal még nincs bajom, hogy ráérezzek a másikra, hanem konkrétan zéró a ritmusérzékem. Ezt onnan tudom, mert elkezdtem dobolni, de kb két hónap után is addig tudtam csak eljutni, hogy egy ötéves óvodás felkapta a dobom és gyakorlatilag lealázott, annyival jobb volt tőlem. Tehát a tánc a ritmusérzékem borzalmassága miatt egy nagy fekete lyuk az életemben.


- Nem nagyon van humorérzékem. Próbálok néha poénkodni, csak nem nagyon sikerül vicces legyek. Sokszor inkább csak fárasztó vagyok, ezért nem is viccelődök, mert azzal sokszor csak többet rontok. Néha rendkívül cinikus a humorom, illetve nagyon szeretem a favicceket is. Ezek meg nem a legszerencsésebb dolgok.


- Nem vagyok gazdag. Nincs lakásom, autóm, feltűnően drága holmijaim. De ezen szerencsére tudok javítani. Csak sokat kell melóznom és akkor összeszedek egy kis lóvét. Szóval ez miatt annyira nem aggódom.


- Nagyon-nagyon fiatal vagyok. Mindössze csak 23 éves vagyok. Ez pedig az a korosztály, hogyha egy nagycsoportos óvodást mellém állítanának, akkor a nők köztem és közte nem látnának kb semmilyen különbséget, mindkettőnkre kis fiatal gyerkőcként tekint. Nekem is sokan írtak már vissza, hogy ilyen fiatal fiúcskákból mint én nem kérnek, mert nekik érett kiforrott férfiak kellenek (ezeket még azelőtt írták, hogy a személyiségemről vagy kinézetemről bármit is tudnának).


- Utálom az instagrammot, tiktokot meg egyéb ökörségeket amiken a korombeli lányok nagy része naphosszakat tölt és ezek lájkjainak számához mérten alapítják ki az önbecsülésüket.


- Nem szeretek hazudni meg hamis képeket kialakítani magamról. Tisztában vagyok vele, hogy a nők többsége olyan férfiakat részesít előnyben, akikkel tud menőzni a barátnői előtt. Pl ha egy férfi azt mondja "akarok alapítani egy jól menő vállalkozást, utána majd sikeres bizniszmen leszek és veszek egy kabriót" akkor az előny, mert akkor a nők azt mondják: "az én pasimnak komoly tervei vannak és tudja mit akar az élettől, igazi céltudatos nagybetűs férfi!". Aztán persze az már nem érdekli őket, hogy ez a férfi mondjuk öt év múlva is az anyjával él és még mindig a mama mossa ki a használt zoknijait.

Na de amikor én beszélgetek nőkkel, akkor én nem etetem be őket ilyen marhaságokkal, hogy "vállalkozó bizniszmen üzletemberbankár akarok lenni!", ezért mindig az a vége, hogy "ez a kisfiú még azt sem tudja mit akar az élettől."


========================


Szerintetek hogyan tudnék dolgozni ezeken a hátrányaimon?

Hogyan javíthatnám ki ezeket, hogy a nők szemében szimpátiát, vonzalmat keltsek?



2020. okt. 31. 22:08
 1/10 A kérdező kommentje:
* tudnék
2020. okt. 31. 22:08
 2/10 anonim válasza:

Mondok neked valamit, kis barátom. Ezek a tulajdonságok, melyeket hátrányként soroltál fel, rám is igazak, a "nagyon fiatal vagyok" kivételével, lévén erősen 40+ vagyok. Nem vagyok és sosem voltam bulizós típus, bot lábam van, nem vagyok egy humor-Herold,messziről kerülöm az insta-tiktok-stb. és társait, Nincs felhalmozott lóvém, (bár nagyon jól keresek, de ez esetemben irreleváns), nincsenek nagyratörő terveim, nem hazudok magamról. Mégis - bár tartós párkapcsolatban élek - ha nem így lenne, hanem történetesen fel akarnék szedni egy nőt, minden nagyképűség nélkül állítom neked, hogy Max 1 hét múlva lenne barátnőm. Nem tudom, mi baja a ti generációtoknak. Nem tudtok udvarolni. Anélkül nem megy! Tessék felkötni a gatyát, és odamenni lányokhoz, és udvarolni!! Ha nem tudod hogy kell, olvass szakirodalmat! Komolyan, nem viccelek! Magabiztosság, céltudatosság, határozott fellépés! Hogy ne érezze rajtad a csaj már egy kilométerről, hogy nyomi vagy!

És nem kell valtoznod az általad felsorolt pontokban, hanem abban amit írtam. Egyszerűen legyél felnőtt, és legyél férfi! Akkor nem egy fruska lesz melletted, hanem egy igazi Nő!

Hajrá, sok sikert, menni fog!

Üdv.

2020. nov. 1. 00:06
 3/10 anonim válasza:

Ja, és nem "tudnák" hanem tudnék, és nem "ezeket a hátrányaimon" hanem ezeken a hátrányaimon...

A helyesírás sokat elárul valakiről. Ha egy intelligens férfi (perpill fiúcska) vagy és hasonló kvalitású társra pályázol, figyelj a helyesírásra. Ha megteszi a 20-as IQ is, akkor nem kell vergődni a helyesírással. Viszont akkor előveheted a fenti "hátránylistádat"...

#1 voltam.

Üdv

2020. nov. 1. 00:17
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak a valóságban ez sajnos nem így működik.


„Nem tudtok udvarolni. Anélkül nem megy! Tessék felkötni a gatyát, és odamenni lányokhoz, és udvarolni!!”


„Magabiztosság, céltudatosság, határozott fellépés! Hogy ne érezze rajtad a csaj már egy kilométerről, hogy nyomi vagy!”


Na ezeket sokszor írták már itt. De valahányszor visszakérdeztem, hogy akkor ti mit is értetek ez alatt, akkor már egyre kevésbé egyértelműbb lett a történet.


Mostanra számomra ezek már csak kiüresedett sablonos semmitmondó szövegek lettek. Amit bárkire ráhúzhatóak és annak az ellenkezőjére is.

Azt ugyan nem írtam, mivel az az előnyömnek számít, hogy rendszeresen sportolok, többek közt küzdősportokat és testépítést is. Ami a határozott fellépést illeti, arról is csak annyit mondanák, hogy biztonsági őr és kidobó végzettségem is van. A velem kötekedő utcai fenegyerekektől sem ijedek meg. Csak sajnos ők mindig elmennek előlem és a végén sosincs semmi, pedig mindig megörülök, hogy "végre történik valami", de persze folyton csak a szájuk nagy. Na mindegy, ezt csak azért írtam, hogy lássad, hogy ne egy kis szemüveges kockásinges félszegként képzelj el. Ez a magabiztosság meg sokszor visszafelé sül el. Mert amikor látom, hogy a nők esténként átmennek a túloldalra amikor meglátnak, akkor az igencsak megnehezíti a velük való ismerkedést (de abból a szempontból jó, hogy legalább a bicskás dílerek békén hagynak).


Azt pedig, hogy odamenni udvarolni, azt nem tudom hogy értetted. De ez kb valami hangzatos politikai szónoklatba illik bele mintsem valós tanácsnak. Elsőként megkérdezném, hogy hol? Az utcán? A kocsmába? A boltban a pultos kisasszonyhoz? vagy netán a diszkóban a mattrészeg csajokhoz?

Csak mert ha körülnézek, sokkal kevesebb nő nyitott eleve az ismerkedésre. Ráadásul olyan a valóságban nincs, hogy egy vadidegen nőhöz odamegyek "udvarolni" és ő egyből a nyakamba borul, hogy "tégy a magamévá!". Mindig kell kontextus.


Szóval ha valami használhatóbb dolgokat írtál volna, pl hogy milyen formában értetted azokat amiket írtál pontosabban vagy részletesebben leírtad volna és elmagyaráztad volna mire gondolsz, akkor kezdhetnék valamit a válaszoddal. De így sajnos csak választási kampány-szerű szlogenként hangzik a válaszod. (bocs)

2020. nov. 1. 01:32
 5/10 anonim válasza:

Szerintem sem az általad leírt "hátrányiddal" van a probléma, hanem inkább nem a megfelelő nőknél próbálkozol. Lehet, hogy külsőleg hozzád illenek, de belsőre biztosan nem. Egy szerény, visszahúzódó típusú lánnyal sokkal hamarabb megtalálnád a közös hangot. De gondolom az ilyen lányok meg neked nem jönnek be.


Az exem ilyen volt, mint te. Kivéve a külsőségeket. Egyik tulajdonságával sem volt problémám, a favicceit is megszoktam, sőt egy idő után már viccesnek is tartottam.

Szóval szerintem nincs semmi gond veled, ha valójában ilyen vagy, akkor kár azon törni magad, hogy megváltozz.

2020. nov. 1. 07:41
 6/10 anonim válasza:

Szia, nagyon banálisnak fog hangzani, de saját tapasztalat, hogy műkódik. Gyakorold, fejleszd az önszeretetedet. Egy aprócska dolog, napi 10 másodperc. (Ezt egy ezo spiri mentor bácsi tanította és tényleg műxik)

Naponta egyszer elé állsz a tükörnek, és a lehető legőszintébben a saját szemedbe mondod fennhangon "én vagyok a legjobb, a legszebb és a legokosabb". Ez kb 3 heti rendszeresség (ismétlem napi 10mp!!! ) után már totál rutin és elkezdenek a pozitív változások jönni. Nem baj, ha nem hiszed el, kipróbálni gyakorlatilag nulla energia és ténylegesen nulla forint.

És a lényeg, ezzel nem az egódat, hanem a tudatalattidat acélozod.


Máskülönben pedig semmiféle hátrányod nincs. Az, hogy fiatal vagy, az csak egy adat, ami nem tart örökké. (Bár én lennék annyi, most 48F)xd

A személyiségedet pedig fejlesztheted, de ne eröltess semmit, ha önmagadat adod, az a legjobb szűrő, hogy csak a hozzád való emberek maradnak körötted.

2020. nov. 1. 09:13
 7/10 A kérdező kommentje:

#5


„Egy szerény, visszahúzódó típusú lánnyal sokkal hamarabb megtalálnád a közös hangot.”


Az a gond ezekkel a "szerény visszahúzódó" lányokkal, hogy nem igazán tudok velük egy normális beszélgetést sem lefolytatni, mert kb minden betűt harapófogóval kell kihúzni belőlük annyira visszahúzódóak.

Plusz az én koromban még sokan az ilyen típusú lányok még ahhoz is elég szerények, hogy maszturbáljanak vagy ne adj Isten csak felmerüljön bármi ilyesmi téma, egyből elpirulnak. Ha pedig a szexről vagy hasonlókról lenne szó, akkor meg el tudod képzelni...


„De gondolom az ilyen lányok meg neked nem jönnek be.”


Bejönnének, csak kb lehetetlen bármiféle interakcióba lépni velük. Ha még ahhoz is szégyenlősek, hogy egy kávézóba beüljenek velem, akkor nem sok mindent tudok velük kezdeni.


„Az exem ilyen volt, mint te. Kivéve a külsőségeket. Egyik tulajdonságával sem volt problémám”


Ez kicsit ellentmondásos mondat. Ha nem volt vele gond, akkor miért csak ex?


#6


„ha önmagadat adod, az a legjobb szűrő, hogy csak a hozzád való emberek maradnak körötted.”


Sajnos nem akadt hozzám hasonló. Senki nem marad mellettem.

2020. nov. 2. 02:22
 8/10 anonim válasza:

5. vagyok:

Miért lenne ellentmondásos? Szerinted csak az általad felsorolt problémák miatt lehet szakítani?


Egyébként te is eléggé ellentmondásos vagy. Felteszel egy kérdést és minden javaslatra csak a kifogásokat keresed. Egyet legalább megpróbálhatnál, mondjuk a 6-t.

2020. nov. 2. 05:39
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


Mondókákkal még semmi sem változott meg.

Ide kőkemény tettrekészség kell és egyedül cselekedetekkel lehet bármin is változtatni.

Csak a gond ott kezdődik, hogy ebben senki sem tudott még használható tanácsokat adni (egy-két nagyon kevés kivételtől eltekintve). De a többsége az itteni "tanácsoknak" teljesen értelmetlen és használhatatlan. Pl amikor olyanokat írnak, hogy "légy férfi" vagy "legyél magabiztosabb" stb. Ezeknél még a fidesz is jobb plakátszlogeneket tud legyártani.


Kb olyanok a tanácsoknak a többségei, mint ez a párbeszéd:

- Nagyon szegény vagyok, nincs egy petákom sem, de szeretnék venni egy Ferrarit. Mit tegyek? Szomorú vagyok, amiért nincs.

- Hagyd abba a siránkozást! Légy férfi! Menj és legyél magabiztos menj oda és vedd meg magadnak az a Ferrárit!


Hangzatos lózungnak jó. De a valóságban teljesen használhatatlan.


Ezeket pedig azért tudom, mert nagy részüket mind kipróbáltam és semmi sem változott. A több tucat (vagy ötven, vagy inkább száz) tanács közül hiába próbáltam ki nagy részüket, de nem segítettek. Csak egyetlenegy tanács volt, ami tényleg segített. De az is csak egyszer.

2020. nov. 2. 05:58
 10/10 anonim válasza:

Csak akkor tudod meg, hogy egy tanács hasznos-e vagy sem, ha kipróbálod. Ha azt az 50-100 tanácsot kipróbáltad már, akkor ezt az egyet miért nem?

Az agykontroll igenis hasznos lehet, ha az ember elég kitartóan csinálja. Ráadásul kb nulla idő ráfordítással. Veszíteni valód nincs.

2020. nov. 2. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!